Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Jaartal | 1974 |
Drager | Glas |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31.5 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38.5 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Fraai gelijst, bevat wel wat beschadigingen in de verf. De lijst bevat oppervlaktevuil en lichte slijtschade door de tijd | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 11-2-2021 om 16:04 |
Eindtijd | 21-2-2021 om 20:19 |