Zippora Meijer - Origineel Acryl en Posca schilderij - Hand gesigneerd - Verkocht

Zippora Meijer - Origineel Acryl en Posca schilderij - Hand gesigneerd  kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  Haagskunsthuis
FA. (5)

87 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Zippora Meijer

Techniek: Acryl en Posca. Acryl op papier, Posca op het glas van de het schilderij voor 3D effect

Oplage: 1, origineel werk

Ingelijst: Ja, kan direct aan de muur

Signering: Ja, op achterzijde

Zippora Sahanaja (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Haagskunsthuis
FA. (5)

87 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:23-11-2017 om 13:38
Eindtijd:07-12-2017 om 13:38
edwinscholten
06 dec. / 14:52
€ 65