Zippora Sahanaja - Tuin van Claude Monet - Verkocht

Zippora Sahanaja - Tuin van Claude Monet kopen? Bied vanaf 1!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Jaartal2018
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd tijdens het verblijf in de tuin van Monet

Zippora Meijer

Zippora Sahanaja (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5 )

199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
40 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-07-2018 om 12:09
Eindtijd:19-07-2018 om 21:30
Biedingen (3)
Erzu
08 jul. / 11:38
€ 20
Mb77
08 jul. / 11:38
€ 15
Mb77
05 jul. / 12:31
€ 1