Bob Brobbel - Leidseplein Amsterdam
Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een prachtige en in topconditie verkerende aquarel van Harry Maas. Rechts onder gesigneerd en gedateerd 1975
61 cm x 36 cm, niet ingelijst.
Starttijd | 26-3-2015 om 16:16 |
Eindtijd | 2-4-2015 om 17:21 |