Zladku Oliver 'Nice' - kleurenlithografie, handgesigneerd

Zladku Oliver 'Nice' - kleurenlithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 29,00

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Olivier Zlatku
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Zladku Oliver (1962,-)
Titel: "Nice"
Techniek: Kleurenlithografie (zware kwaliteit papier)
Uitgever: Atelier Lanaquarelle, Parijs
Genummerd: E/A (Epreuve d'Artiste)
Gesigneerd: Handgesigneerd
Afmetingen beeld: 21,0 x 30,0 cm
Afmetingen blad: 28,0 x 38,0 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items

Dit item is verkocht voor 29,00

Starttijd:22-11-2014 om 09:22
Eindtijd:27-11-2014 om 09:22

joostprive
26 nov. / 20:54
€ 29