Zoltan Forrai - Volendammers aan de haven

Zoltan Forrai - Volendammers aan de haven kopen? Bied vanaf 50!
  • Zoltan Forrai (1901-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van deze markante, van geboorte Hongaarse kunstenaar.

Fraaie aquarel van de markante, in Hongarije geboren kunstennar

Zoltan Forrai (1901-1996)

HongaarsHongaarsNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
27.5 cm
38 cm
Starttijd:17-08-2022 om 12:50
Eindtijd:27-08-2022 om 19:06
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa