Zoltin Peeter - De Val - Verkocht

Zoltin Peeter - De Val kopen? Bied vanaf 50!
  • Zoltin Peeter (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Zoltin Peeter (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (7)

Lid sinds 2019
177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
67 cm
97 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2020 om 13:56
Eindtijd:24-01-2020 om 21:54
grijs
17 jan. / 22:15
€ 50