Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer - Verkocht

Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!Zonnig Jan Lutz (1888 - 1957) aquarel "Korenvelden bij het dorp Rhoon" gesigneer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Jan Lutz (1888-1957)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar :  Jan Lutz (1888 - 1957)
Titel : " Korenvelden bij het dorp Rhoon "
Datering : 1914
Medium / Techniek : Aqguarel op papier
Maten :  30 x 20 cm ( bladmaat ) 40 x 30 cm ( in passe partout )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed.

Johannes Hermanus (Jan) Lutz (Rotterdam, 11 november 1888 – Laren (Noord-Holland), 7 september 1957) werkte voornamelijk als freelance-illustrator van kinderboeken en tijdschriften en als boekbandontwerpervan ruim honderd boekbanden voor talloze uitgeverijen.

Lutz illustreerde onder andere het boek De nieuwe avonturen van Pietje Bell van auteur Chris van Abkoude. Ook maakte hij kleine boekjes ter promotie voor de jamfabrikant De Betuwe, waaronder Jam-nood in 't tentenkamp (circa 1924). Verder schreef en tekende hij strips, zoals De Avonturen van Daantje Hap en z'n Vrienden, die in 1925 in het Algemeen Handelsblad verscheen.

Na de Tweede Wereldoorlog maakte Lutz ook tekeningen voor de Katholieke Illustratie, onder andere in 1954 en 1955 voor de strip Wilko, de zoon van de Roofridder op de tekst van Nico J. P. Smith.

In 1958 verscheen van zijn hand Legende rond de Gele Trui, een boek over de Tour de France met verhalen, foto's en tekeningen over de periode 1903-1957.

Jan Lutz (1888-1957)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:21-01-2018 om 20:02
Eindtijd:04-02-2018 om 22:07
Biedingen (5)
Welkoop
04 feb. / 22:01
€ 9
36847
04 feb. / 22:00
€ 7
Welkoop
04 feb. / 22:00
€ 5
36847
03 feb. / 22:02
€ 3
TripleR
30 jan. / 16:56
€ 1