Z.T. - Verkocht

Z.T. kopen? Bied vanaf 75!
Z.T. kopen? Bied vanaf 75!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit mooie blad uit 1982 bevat alle elementen uit de wereld van Corneille: vogel, vrouw, bloem en palmbomen in de kleuren koningsblauw, magenta-roze, turkoois en crimson rood.

Formaat: 33*23

Oplage: 7/200

Dit werk is niet ingelijst en verkeert in onberispelijke conditie

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:01-05-2018 om 08:28
Eindtijd:11-05-2018 om 08:28
Biedingen (2)
Kunstvos
10 mei / 12:22
€ 80
faby
10 mei / 11:43
€ 75