Zware blank kristallen Murano vaas - Verkocht

Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!Zware blank kristallen Murano vaas kopen? Bied vanaf 30!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Zware blank kristallen Murano vaas met prachtige organische vaas van een openstaande bloem. In prima conditie, alleen wat licht vuil op de bodem en wat krasjes op de bodem van het schuiven. Niet gemerkt wel voorzien van een geslepen pontil.

Afmetingen; 21,5 cm hoog en maximaal 22 cm in diameter

Gewicht; ca. 3000 gram +

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2061 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-04-2018 om 19:55
Eindtijd:11-04-2018 om 19:55
me_jacobson
09 apr. / 02:49
€ 30