Jits Bakker - Zware Bronzen plaquette/Penning Transavia 1984- Ji - Verkocht

Beeld / Object

  • Jits Bakker (1937-2014)
Type kunstwerkBeeld / Object
In Opdracht geveild:

Prachtige Bronzen Plaquette/Penning, gemaakt door Jits Bakker in opdracht van Transavia. Deze penning, met als onderwerp de historie van de luchtvaart, is opdracht van Luchtvaartmaatschappij Transavia Airlines gemaakt in 1984.

Deze penningen zijn in ieder geval van 1984 tm 1987 gemaakt en hoewel de oplage mij niet bekend is, moet dit een zeer beperkte oplage zijn.

De penningen zijn ongeveer 200 gram en hebben een diameter van 12 centimeter.

Geweldig voor een penning verzamelaar, luchtvaart verzamelaar of kunstliefhebber.
Gesigneerd in het brons en de andere 3 penningen worden hier ook aangeboden.

Verzendkosten voor de koper of afhalen in Diemen/Amsterdam.

Starttijd7-5-2010 om 18:10
Eindtijd28-5-2010 om 18:10