ZWEEP Douwe van der, 1890-1975 (Netherlands)

ZWEEP Douwe van der, 1890-1975 (Netherlands)  kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)

Aangeboden een gesigneerd en gedateerd olieverfschilderij van de schilder Douwe van der Zweep. De voorstelling is een stilleven. De maten van het werk zijn 50 cm x 36 cm. Het werk wordt voorzien van een nieuwe paspartoe en lijst. De provance komt rechtstreeks uit de familie van de schilder

Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:28-01-2018 om 17:00
Eindtijd:04-02-2018 om 17:00
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieRenkum, Nederland