Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum - Verkocht

Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!Zweitse Landsheer - Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Zweitse Landsheer (1928-2010)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlDutch Design
Afmetingen12 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Groen aardewerk boeketvaasje - Cor Unum, ontwerp Zweitse Landheer in de jaren'70. Niet gemerkt.

Onbeschadigd

Zweitse Landsheer (1928-2010)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
12
12
12
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-07-2020 om 14:38
Eindtijd:08-07-2020 om 21:02
AbvandeWakker
08 jul. / 08:21
€ 25