"Zwembad" - kleurenlithografie, 2005, 75 ex.

"Zwembad" - kleurenlithografie, 2005, 75 ex. kopen? Bied vanaf 39!
"Zwembad" - kleurenlithografie, 2005, 75 ex. kopen? Bied vanaf 39!"Zwembad" - kleurenlithografie, 2005, 75 ex. kopen? Bied vanaf 39!"Zwembad" - kleurenlithografie, 2005, 75 ex. kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • KCHO
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere kleurenlithografie van de Cubaanse kunstenaar Kcho uit 2005. Oplage slechts 75 exemplaren. Handgenummerd 44/75 en gesigneerd. Afmetingen 59,5 cm x 80 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.

Kcho werd geboren in 1970 als Alexis Leiva Machado op Isla de Pinos. De jonge kunstenaar won in 1995 de grote prijs op de Biennale in Zuid Korea. Sindsdien wordt zijn werk wereldwijd geëxposeerd. Verzendkosten koper: Nederland 10 euro, E.U. 16 euro, rest van de wereld 26 euro.

KCHO

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items

Starttijd:12-12-2014 om 12:21
Eindtijd:17-12-2014 om 12:21
Openingsbod€ 39
ObjectlocatieNederland