Maurizio Giongo (1947) "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Afmetingen | 100 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 79