3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Maurizio Giongo - " SERA", Ölgemälde auf Leinwand, signiert, datiert 2000 kopen? Bied vanaf 79!
Maurizio Giongo (1947) Italiaans "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Afmetingen100 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm kopen? Bied vanaf 250!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden I - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden I - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Eugène Brands - 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Venier Bruno - Lithographiee – Club De La Estampa kopen? Bied vanaf 300!
Venier Bruno (1914-1996) Argentijns Lithografiee – Estampa Club
TechniekLitho
Afmetingen48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Nico Vrielink - zeer grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Nico Vrielink (1958) Nederlands zeer grote zeefdruk
Afmetingen115 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Peter Diem - Boekje met originele tekening: "Space in the mind of Diem" - 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Peter Diem (1945) Nederlands Boekje met originele tekening: "Space in the mind of Diem" - 2001
TechniekSoftcover
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
€ 50
Pieter Alewijns - Ingelijste ets: Facif kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Alewijns (1954) Nederlands Ingelijste ets: Facif
TechniekEts
Afmetingen75.5 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935) kopen? Bied vanaf 50!
Ricardo Carpani (1930-1997) Argentijns Carlos Gardel (1890-1935)
TechniekDigitale Print
Afmetingen43.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 50
Willem Rasing - PIAF (Edith Piaf) kopen? Bied vanaf 165!
Willem Rasing (1954) Nederlands PIAF (Edith Piaf)
TechniekLitho
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Peter Nieuwendijk - droom van een kat kopen? Bied vanaf 380!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands droom van een kat
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 380
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014 kopen? Bied vanaf 75!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi kopen? Bied vanaf 22!
Gemma M.C. Wingen (1947) Nederlands Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 22
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977 kopen? Bied vanaf 399!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Afmetingen80 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 300!
Willem Jansz. Blaeu (1571-1638) Nederlands **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635
TechniekHandgekleurd
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 300
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2002 kopen? Bied vanaf 275!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2002
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 275
Jean Garnier - **Prijs Verlaagd** La Fermiere bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 180!
Jean Garnier (1853-1910) Frans **Prijs Verlaagd** La Fermiere bronzen beeldje
TechniekBrons
Afmetingen17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht830 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Afmetingen120 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD TWEEZIJDIG kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD TWEEZIJDIG
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 225
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 47!
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Hans Blanken - Oktobervaart - Ets kopen? Bied vanaf 125!
Hans Blanken (1946) Nederlands Oktobervaart - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Gijsbertus Jan Sijthoff - Moeder en kind lezen kopen? Bied vanaf 100!
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Nederlands Moeder en kind lezen
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Anke Peddemors - Op de WC blauw kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Op de WC blauw
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Eric Toebosch - Vruchtbaarheid kopen? Bied vanaf 30!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Vruchtbaarheid
Afmetingen120 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 1996
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
Jasper Banen - De ontmoeting kopen? Bied vanaf 235!
Jasper Banen (1962) Nederlands De ontmoeting
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 235
Gerard Wiegman - Rivierzicht van Gerard Wiegman kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Rivierzicht van Gerard Wiegman
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jasper Banen - Kamer kopen? Bied vanaf 325!
Jasper Banen (1962) Nederlands Kamer
Afmetingen61 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 325
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Hans van Norden - "Zie je wel" & "in fluisteren" kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "Zie je wel" & "in fluisteren"
TechniekMonotype
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973
TechniekOffset
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
€ 59