3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Alexis Gorodine - Leatherwords kopen? Bied vanaf 40!
Alexis Gorodine (1944) Frans Leatherwords
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Alexis Gorodine - Coque kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Coque
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Alexis Gorodine - Archoe II kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Archoe II
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Josine Croin - Sculptuur Loes kopen? Bied vanaf 250!
Josine Croin (1952) Nederlands Sculptuur Loes
TechniekBrons
Afmetingen43 x 11 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht480 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso kopen? Bied vanaf 50!
Louis Derijks (1929) Nederlands Naakte vrouwen torso
Afmetingen101 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bruno Bruni - Fiori signed kopen? Bied vanaf 45!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Fiori tekende
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons kopen? Bied vanaf 45!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur uil in brons
TechniekBrons
Afmetingen36 x 8 x 8 cm (h x b x d)
€ 45
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Afmetingen121 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons kopen? Bied vanaf 75!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur athena in brons
TechniekBrons
Afmetingen36 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jos van Riemsdijk - De zakkendrager / Sjouwer kopen? Bied vanaf 25!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands De zakkendrager / Sjouwer
Afmetingen27 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht4294 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Eric Toebosch - Ode II kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Ode II
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ton Schulten - Zeefdruk: Boslaan - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Boslaan - 1998
Afmetingen92 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Jan van Anrooy - landschap kopen? Bied vanaf 200!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands landschap
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Petra Dolleman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Petra Dolleman (1960) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anke Peddemors - Truus op de pot kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Truus op de pot
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 27
2 biedingen
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd.
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Hans Vanhorck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hans Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Hans Ebeling Koning (1931) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pierre Garnier - Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio kopen? Bied vanaf 15!
Pierre Garnier (1928) Frans Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Pol Mara - Gesigneerde kleurenlitho / EA kopen? Bied vanaf 65!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde kleurenlitho / EA
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 460!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Four women . Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 460
Kees van Dongen - Naar het park - 1925 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Naar het park - 1925
TechniekLitho
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
€ 250
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Alexander Calder - Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
€ 75
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Alexander Hugo Bakker Korff - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882) Nederlands Onbekend
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 65
Annet van Egmond - Rippling Water kopen? Bied vanaf 545!
Annet van Egmond (1964) Nederlands Rippling Water
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 545
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen50 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Siem van der Marel - Zware vijfhoekige kristallen schaal kopen? Bied vanaf 1!
Siem van der Marel (1944) Nederlands Zware vijfhoekige kristallen schaal
Afmetingen5 x 27 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht1960 g
GesigneerdOngemerkt
Huidig bod
€ 5
4 biedingen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Auguste Danse - "Scène allégorique" kopen? Bied vanaf 45!
Auguste Danse (1829-1919) Belgisch "Scène allégorique"
TechniekLitho
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Schaeffer - Dordt in stoom, Kuipershaven kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Dordt in stoom, Kuipershaven
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Knut & Marianne Hagberg - Achtarmige kandelaar kopen? Bied vanaf 50!
Knut & Marianne Hagberg Deens Achtarmige kandelaar
Afmetingen33 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Henk Kuijpers - Mouzaki kopen? Bied vanaf 10!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Mouzaki
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen51 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BASEBALL
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169