3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8040 kunstwerken aangeboden
Zilveren schakel armband - 22 cm lang kopen? Bied vanaf 160!
Zilveren schakel armband - 22 cm lang

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekZilver
Afmetingen8.7 cm x 3.3 cm (h x b)
Gewicht126.5 g
GesigneerdNederlands keur
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Milvia Maglione - litho - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - Ets - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rinus van der Neut - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Rinus van der Neut - Geen titel

Geplaatst doormachteld45

Jaartal1961
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
José Guimarães - Prachtige gesigneerde zeefdruk - Zelden aangeboden! - 110/199 kopen? Bied vanaf 225!
José Guimarães - Prachtige gesigneerde zeefdruk - Zelden aangeboden! - 110/199

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in geel/zwart - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in geel/zwart - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Fly me to the moon kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Fly me to the moon

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!
Ernst Fuchs - Giclee: 2012

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen38.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1932
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!
Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van Lotje Veldhoen met Martijn - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van Lotje Veldhoen met Martijn - 1964

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 34.5 cm (h x b)
Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!
Wijnand Thönissen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie de Groot - Litho - 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Geplaatst doorin2art

TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa kopen? Bied vanaf 45!
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!
Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!
Henriette van Egten - ets - 1976

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Calder - Litho: Derriere le miroir - 1963 kopen? Bied vanaf 79!
Alexander Calder - Litho: Derriere le miroir - 1963

Prenten & Uitgaves

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowing incl prent - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowing incl prent - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 15!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sonnemans - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sonnemans - Figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal2000
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!
Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sonnemans - Uitlaten van de hond kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sonnemans - Uitlaten van de hond

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten kopen? Bied vanaf 49!
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996

Tekening / Aquarel

Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

Jaartal1980
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen26 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1984 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1984 (gesigneerd!)

Tekening / Aquarel

Jaartal1984
TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Michel Folon - De ontmoeting / La rencontre / The encounter - nieuw in verpakking! kopen? Bied vanaf 150!
Jean Michel Folon - De ontmoeting / La rencontre / The encounter - nieuw in verpakking!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArt9000

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Esther Post - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esther Post - Zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen39 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacob Kanbier - Zeer groot doek 100 x 100 cm - afbeelding meisje met muzieknoten kopen? Bied vanaf 120!
Jacob Kanbier - Zeer groot doek 100 x 100 cm - afbeelding meisje met muzieknoten

Geplaatst doortien

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966

Tekening / Aquarel

Jaartal1966
TechniekStift
Afmetingen20.7 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1989
Afmetingen74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd