3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8126 kunstwerken aangeboden
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE PARADE vd BEETJE GELUKKIGE MENSEN---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE PARADE vd BEETJE GELUKKIGE MENSEN---GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen80 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anneke Peereboom - LUCE DEL GIORNO VI / KLEURZEEFDRUK PAPIER DOEK / 54x74cm / KADER / SIG / 1998 kopen? Bied vanaf 35!
Anneke Peereboom - LUCE DEL GIORNO VI / KLEURZEEFDRUK PAPIER DOEK / 54x74cm / KADER / SIG / 1998Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1998
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 100!
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CAREGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Schäfer - Mini Birds - complete serie - 250 ex. kopen? Bied vanaf 165!
Jacqueline Schäfer - Mini Birds - complete serie - 250 ex.Beeld / Object

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen13 cm x 12 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk IK HOU JE ALTIJD VAST kopen? Bied vanaf 75!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk IK HOU JE ALTIJD VASTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Hips - mint op katoen - gesigneerd - 25 ex. kopen? Bied vanaf 200!
Herman Brood - Hips - mint op katoen - gesigneerd - 25 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Huibert Schallenberg - Magnolia kopen? Bied vanaf 100!
Huibert Schallenberg - MagnoliaSchilderij

Geplaatst doorriengeerking

Afmetingen58 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elska 't Hoen - SPRINKHAAN / KLEURLITHO / 48x65cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Elska 't Hoen - SPRINKHAAN / KLEURLITHO / 48x65cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Longo - Holy Ghost LP Dynamics mit Covergestaltung von Longo, signiert kopen? Bied vanaf 630!
Robert Longo - Holy Ghost LP Dynamics mit Covergestaltung von Longo, signiertVinyl

Geplaatst doorjosart

Verzending Internationaal

Jaartal2013
Type12 Inch/Maxi
Karl Jakob van Beekum - afgemeerde schepen kopen? Bied vanaf 180!
Karl Jakob van Beekum - afgemeerde schepenSchilderij

Geplaatst doorFreddyB

Jaartal1949
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Hips - magenta op katoen - gesigneerd - 25 ex. kopen? Bied vanaf 200!
Herman Brood - Hips - magenta op katoen - gesigneerd - 25 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Simeon Gonzales - ..Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales kopen? Bied vanaf 449!
Simeon Gonzales - ..Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon GonzalesSchilderij

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henriette Ronner-Knip - ''the caress'' kopen? Bied vanaf 1050!
Henriette Ronner-Knip - ''the caress''Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFreddyB

Periode1800 t/m 1899
TechniekHoutskool
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carla Raadsveld - PAARDEN / KLEURZEEFDRUK / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Carla Raadsveld - PAARDEN / KLEURZEEFDRUK / 68x50cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter H. Propstra - The wound-dresser kopen? Bied vanaf 20!
Peter H. Propstra - The wound-dresserGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bill Long - Azteken kopen? Bied vanaf 30!
Bill Long - AztekenSchilderij

Geplaatst doorhenrisArtSale

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ile Grecque kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ile GrecqueGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtzaanstad

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Kanbier - Naakt kopen? Bied vanaf 15!
Jacob Kanbier - NaaktGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2005
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Twan van de Vorstenbosch - (geboren in Schijndel 17-7-1963) kopen? Bied vanaf 35!
Twan van de Vorstenbosch - (geboren in Schijndel 17-7-1963)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbobthai

Jaartal1989
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simeon Gonzales - ... Habitación Interior II .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales kopen? Bied vanaf 549!
Simeon Gonzales - ... Habitación Interior II .... Acrylschilderij van Simeon GonzalesSchilderij

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Hydrangea kopen? Bied vanaf 500!
Fon Klement - HydrangeaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrpahollander

Afmetingen81 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens kopen? Bied vanaf 40!
Frenk van Heeswijk - VrachtwagensGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre Tigchelaar - eendjes kopen? Bied vanaf 74!
Andre Tigchelaar - eendjesTekening / Aquarel

Geplaatst doorbettypeter

Jaartal1974
TechniekAquarel
Afmetingen39.4 cm x 39.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Martin Stam - Bewaarengel studie IV kopen? Bied vanaf 35!
Martin Stam - Bewaarengel studie IVTekening / Aquarel

Geplaatst doorDavidnr10

Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Juul Neumann - STAANDE NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 62x50cm / CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 25!
Juul Neumann - STAANDE NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 62x50cm / CERTIFICAATTekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henry Brand - Zeer mooi bloemenschilderij in een mooie lijst. kopen? Bied vanaf 190!
Henry Brand - Zeer mooi bloemenschilderij in een mooie lijst.Schilderij

Geplaatst doorPardoel

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Vrielink - LES SEINS AUX FLEURS ROUGES / KLEURZEEFDRUK / 39x54cm / SIG / GAUGUIN kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink - LES SEINS AUX FLEURS ROUGES / KLEURZEEFDRUK / 39x54cm / SIG / GAUGUINGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen39 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Juul Neumann - ZITTENDE NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 45x65cm / CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 25!
Juul Neumann - ZITTENDE NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 45x65cm / CERTIFICAATTekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- kopen? Bied vanaf 35!
Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek-Schilderij

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lega - Bwami Bone Figure kopen? Bied vanaf 50!
Lega - Bwami Bone FigureEtnografica

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBeen
Afmetingen23 cm x 17 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
Kees Scherer - Jayne Mansfield betreed het voetbalstadion van Sparta te Rotterdam 1957 kopen? Bied vanaf 200!
Kees Scherer - Jayne Mansfield betreed het voetbalstadion van Sparta te Rotterdam 1957Fotografie

Geplaatst doorvintageprint

Jaartal1957
TechniekC-Print
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - LES MISERABLES (SELFPORTRAIT GAUGUIN) / KLEURZEEFDRUK / 39x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink - LES MISERABLES (SELFPORTRAIT GAUGUIN) / KLEURZEEFDRUK / 39x55cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Panamarenko - Around the World in 80 Years kopen? Bied vanaf 300!
Panamarenko - Around the World in 80 YearsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordh135078

Jaartal2020
TechniekLitho
Afmetingen69 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Haas - Passanten kopen? Bied vanaf 10!
Henri de Haas - PassantenTekening / Aquarel

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lex Grote - Tulpen Paars kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote - Tulpen PaarsSchilderij

Geplaatst doorrienenaletta

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Kanbier - NAAKTE VROUWEN / PASTELKRIJT / 33x52cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 25!
Jacob Kanbier - NAAKTE VROUWEN / PASTELKRIJT / 33x52cm / SIG / 1992Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen33 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - Skymaster kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders - SkymasterGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOSmits

Jaartal2005
Afmetingen57 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Haas - Onder en boven het bureau kopen? Bied vanaf 10!
Henri de Haas - Onder en boven het bureauTekening / Aquarel

Jaartal1995
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
Leentje Linders - 100 jaar luchtvaart gebr. Wright, de Fokker Spin kopen? Bied vanaf 75!
Leentje Linders - 100 jaar luchtvaart gebr. Wright, de Fokker SpinGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOSmits

Jaartal2003
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Mulder - NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 32x50cm / MONO kopen? Bied vanaf 25!
Piet Mulder - NAAKTE VROUW / PASTELKRIJT / 32x50cm / MONOTekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Haas - Spiegelbeeld kopen? Bied vanaf 10!
Henri de Haas - SpiegelbeeldTekening / Aquarel

Jaartal1995
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
Jurjen de Haan - " ORGANEN " kopen? Bied vanaf 80!
Jurjen de Haan - " ORGANEN "Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAxel

Jaartal1980
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst