Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8152 kunstwerken aangeboden
Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Knip - Jaap Knip - Turkey Airways (sustainable art beach trash) kopen? Bied vanaf 130!
Jaap Knip - Jaap Knip - Turkey Airways (sustainable art beach trash)

Beeld / Object

Geplaatst doorIede001

Jaartal2019
Afmetingen31 cm x 29 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!
Adolf Carel Nunnink - De oude Priester

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1864
TechniekLitho
Afmetingen20.6 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 535!
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Bommel - Penning Ministerie van Justitie - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Bommel - Penning Ministerie van Justitie - gratis verzending NL

Beeld / Object

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1979
TechniekBrons
Afmetingen1.5 cm x 8.6 cm x 8.6 cm (h x b x d)
Gewicht520 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jef Diederen - Litho 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho 1994

Geplaatst doorMarcoMostert

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers - Deltawerken - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Andre J. Verhorst - Zuid europees stadsgezicht kopen? Bied vanaf 65!
Andre J. Verhorst - Zuid europees stadsgezicht

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1949
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd

Jaartal1957
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Pjotr Muller - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorUmjetnost3751

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen110 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Aime Edmond Dallemagne - (1882-1971) | Rue de Chevalier & Sacre Coeur Parijs kopen? Bied vanaf 100!
Aime Edmond Dallemagne - (1882-1971) | Rue de Chevalier & Sacre Coeur Parijs

Geplaatst doorMarcoMostert

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert Bekman - "Nieuwe Haagse school" fraaie pastel tekening "Dorp in Westland met VW Kever!" kopen? Bied vanaf 17!
Hubert Bekman - "Nieuwe Haagse school" fraaie pastel tekening "Dorp in Westland met VW Kever!"

Tekening / Aquarel

Jaartal1945
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!
Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1864
TechniekLitho
Afmetingen19.9 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Vaarzon Morel (sr.) - Vrouw aan herstelwerk - Tekening kopen? Bied vanaf 75!
Willem Vaarzon Morel (sr.) - Vrouw aan herstelwerk - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen37 cm x 29 cm (h x b)
Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!
Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1864
TechniekLitho
Afmetingen18.5 cm x 14.6 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 80!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1982
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Uit zijn beste jaar - 1969 - handgekleurde Litho - blauwe vlucht - oplage 100 kopen? Bied vanaf 52!
Kees Okx - Uit zijn beste jaar - 1969 - handgekleurde Litho - blauwe vlucht - oplage 100

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes.

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1990
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste". kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste".

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Habraken - Stilleven pot kersen, romeins schaaltje en bord fruit kopen? Bied vanaf 595!
Hans Habraken - Stilleven pot kersen, romeins schaaltje en bord fruit

Geplaatst doorhenrisArtSale

Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Theo Koster - "2" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Theo Koster - "2" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHandgekleurd
Afmetingen61 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jurjen Fontein - onbekend kopen? Bied vanaf 1!
Jurjen Fontein - onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaurence1

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen106 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer. kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer.

Geplaatst doorCenterfo

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri van de Velde - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 220!
Henri van de Velde - Portret van een dame

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willemijn Bouman - en andere! - Lot van 10 werken op papier (m.n. unieke werken!) kopen? Bied vanaf 1!
Willemijn Bouman - en andere! - Lot van 10 werken op papier (m.n. unieke werken!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 90!
Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep

Geplaatst doorStunk

Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Gijs van Noort - Ets en aquatint op papier, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Gijs van Noort - Ets en aquatint op papier, Zonder titel (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen33 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt - BLOEMENPRACHT / OLIEVERF DOEK / 92x80cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 165!
Piet van Wijngaerdt - BLOEMENPRACHT / OLIEVERF DOEK / 92x80cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen92 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Naerebout - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Marianne Naerebout - Onbekend

Geplaatst doorcreinaerdts

Afmetingen110 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Zittend naakt vanaf rug kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Zittend naakt vanaf rug

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 38!
Jörg Remé - zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Boersma - Frightened Girl (Vrouw kijkend naar pop art schilderij van Roy Lichtenstein) kopen? Bied vanaf 75!
Gerard Boersma - Frightened Girl (Vrouw kijkend naar pop art schilderij van Roy Lichtenstein)

Geplaatst doorhyperrealism

Jaartal2022
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren kopen? Bied vanaf 50!
Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alexander Vogels - Zeewier kopen? Bied vanaf 150!
Alexander Vogels - Zeewier

Beeld / Object

Geplaatst doorKoekoek

Jaartal1996
Afmetingen33 cm x 24 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ad van Riel - Blaze kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Blaze

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2014
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Hollaardt - Stadspark 1956 kopen? Bied vanaf 35!
Frans Hollaardt - Stadspark 1956

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstisgunst

Jaartal1956
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen40.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mattie Schilders - Abstract Acryl op linnen "from the Underworld" Galerie Artterre €3800 kopen? Bied vanaf 768!
Mattie Schilders - Abstract Acryl op linnen "from the Underworld" Galerie Artterre €3800

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Koster - "A" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 70!
Theo Koster - "A" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHandgekleurd
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 210!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij

Geplaatst doorFarnes

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - La Seine a Chatou kopen? Bied vanaf 95!
Jan Willem Versteeg - La Seine a Chatou

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 35!
Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat

Beeld / Object

Geplaatst doorNoordzee

TechniekKunststof
Afmetingen13 cm x 4 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht75 g
GesigneerdHandgesigneerd
J.F. Cazenave - L' Amour Couronne - Gravure kopen? Bied vanaf 55!
J.F. Cazenave - L' Amour Couronne - Gravure

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorFarnes

Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
Afmetingen92.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raam kopen? Bied vanaf 90!
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raam

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1987
Afmetingen35 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Asselbergs - Portret van een dame. kopen? Bied vanaf 200!
Jan Asselbergs - Portret van een dame.

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1978
Afmetingen82 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst