3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8217 kunstwerken aangeboden
Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 275!

Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen47 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981 kopen? Bied vanaf 99!

Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKeramiek
Afmetingen10 cm x 10 cm x 0.2 cm (h x b x d)
Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Aart van Dobbenburgh - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen27.5 cm x 19.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 299!

Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Litho "Geheime geul Zuiderzeewerken" kopen? Bied vanaf 15!

Herman Heuff - Litho "Geheime geul Zuiderzeewerken"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1931
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hisako Viruly Abe - Grote litho kopen? Bied vanaf 50!

Hisako Viruly Abe - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Potthof - Litho kopen? Bied vanaf 150!

Hans Potthof - Litho

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht kopen? Bied vanaf 150!

Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekStift
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guillaume Le Roy - Ets "Bruckner" kopen? Bied vanaf 45!

Guillaume Le Roy - Ets "Bruckner"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen65.8 cm x 50.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets/aquatint - 1994 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 299!

Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 40!

Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw

Geplaatst doorCello1

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen23.6 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932 kopen? Bied vanaf 125!

Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1932
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen68.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 99!

Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - Litho, perfecte staat kopen? Bied vanaf 100!

Reinier Lucassen - Litho, perfecte staat

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen64.7 cm x 49.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen kopen? Bied vanaf 795!

Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Matt Lamb - Untitled kopen? Bied vanaf 750!

Matt Lamb - Untitled

Geplaatst doorartcol

Jaartal1999
Afmetingen125 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maaike Alma - Ets "Unfinished business" kopen? Bied vanaf 35!

Maaike Alma - Ets "Unfinished business"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Reinier Lucassen - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Danser Billy Wilson en Diny, naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Danser Billy Wilson en Diny, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980 kopen? Bied vanaf 295!

Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68.5 cm x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Tjeng Sit Oey - Houtsnede kopen? Bied vanaf 5!

Tjeng Sit Oey - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1967
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - Zon hangt naast stad kopen? Bied vanaf 70!

Phil Grisel - Zon hangt naast stad

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartcol

Jaartal1959
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Norbert Tadeusz - Kielschwein kopen? Bied vanaf 720!

Norbert Tadeusz - Kielschwein

Geplaatst doorlutzinkoeln

Jaartal2011
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen100 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lodewijk Schelfhout - Ets/droge naald: Les Angles III - 1934 kopen? Bied vanaf 295!

Lodewijk Schelfhout - Ets/droge naald: Les Angles III - 1934

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1934
TechniekDroge Naald
Afmetingen42.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - Gouache: De regendruppels verstoren het beeld ik kwam te laat' kopen? Bied vanaf 350!

Henk van Vessem - Gouache: De regendruppels verstoren het beeld ik kwam te laat'

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1991
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 795!

Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!

Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 34 kopen? Bied vanaf 60!

Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 34

Geplaatst doorMiles

Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 250!

Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
James Janicek - Hoofden kopen? Bied vanaf 5!

James Janicek - Hoofden

Geplaatst doorMFJOostendorp

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100. kopen? Bied vanaf 150!

Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Demel - Botsing kopen? Bied vanaf 5!

Karel Demel - Botsing

Geplaatst doorMFJOostendorp

TechniekLitho
Afmetingen6 cm x 4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 325!

Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 250!

Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1957
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk kopen? Bied vanaf 85!

Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst