Vanaf 1 euro

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items in de veiling die met een openingsbod van 1 euro worden aangeboden. Via de handige zoekfilters kunt u de resultaten verder specificeren.

filters 1
Er worden 227 kunstwerken aangeboden
Jos Verwiel - Zeefdruk, Portokali kopen? Bied vanaf 21!

Jos Verwiel - Zeefdruk, Portokali

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2004
Afmetingen88.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van der Nahmer - Aquarel, Stilleven kopen? Bied vanaf 18!

Theo van der Nahmer - Aquarel, Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1940
TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 41 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake kopen? Bied vanaf 1!

Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 15!

Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen kopen? Bied vanaf 14!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Schiffmacher - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 32!

Henk Schiffmacher - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal2007
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Schiffmacher - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!

Jaartal2007
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michele Nedelec - Kleurenets, Le port rose kopen? Bied vanaf 5!

Michele Nedelec - Kleurenets, Le port rose

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen48.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Zeefdruk, Bezieling van een vrouw kopen? Bied vanaf 15!

Miriam Slaats - Zeefdruk, Bezieling van een vrouw

Jaartal2003
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brigitte Coudrain - Kleurenets, Petit olege kopen? Bied vanaf 10!

Brigitte Coudrain - Kleurenets, Petit olege

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen46.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adolphe Cieslarczyk - Kleurenets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Adolphe Cieslarczyk - Kleurenets, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 9!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Litho - Misterio del mar II 2/75 - 1994 - 21052 kopen? Bied vanaf 1!

Marianne Aulman - Litho - Misterio del mar II 2/75 - 1994 - 21052

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 3 Angels (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 35!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 3 Angels (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Uitgangspunt kopen? Bied vanaf 9!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Uitgangspunt

Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Olieverf op doek, Dansende beweging kopen? Bied vanaf 95!

Franscz Witte - Olieverf op doek, Dansende beweging

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Franscz Witte - Acryl op doek, Beweging (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Franscz Witte - Acryl op doek, Beweging (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Franscz Witte - Krijt en olieverf op papier, Kadeaubon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Franscz Witte - Krijt en olieverf op papier, Kadeaubon - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen kopen? Bied vanaf 10!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 26!

Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst

Afmetingen87.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Beppie Gielkens - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 17!

Beppie Gielkens - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

TechniekGouache
Afmetingen70.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 14!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie van Hoorick - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Annemarie van Hoorick - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
Afmetingen47 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets en aquatint, AL AX kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets en aquatint, AL AX

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre kopen? Bied vanaf 5!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre

Jaartal1986
Afmetingen64 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018 kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I kopen? Bied vanaf 20!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Composition 1/10 kopen? Bied vanaf 9!

Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Composition 1/10

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Fantazy in Ruin – in Italy 3/18 kopen? Bied vanaf 3!

Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Fantazy in Ruin – in Italy 3/18

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 3!

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 5!

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Gilbert & George - Planed kopen? Bied vanaf 30!

Gilbert & George - Planed

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2007
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions kopen? Bied vanaf 1!

Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2019
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2015
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 10!

Oliver Sieber - Patat

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 45 cm (h x b)
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Hans-Peter Feldmann - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
George Brecht - Drip Music kopen? Bied vanaf 1!

George Brecht - Drip Music

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Paul van der Eerden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Paul van der Eerden - Zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Melanie - Lot van twee lps kopen? Bied vanaf 10!

Melanie - Lot van twee lps

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Laatste
kans
Punu - African black female mask from the Punu - Gabon. kopen? Bied vanaf 29!

Punu - African black female mask from the Punu - Gabon.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen28 cm x 22 cm x 18 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Ryan McGinley - Ryan McGinley, Walid Raad, Pierre Henry kopen? Bied vanaf 1!

Ryan McGinley - Ryan McGinley, Walid Raad, Pierre Henry

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2009
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto, Hans Teeuwen kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto, Hans Teeuwen

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen54 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Nico Huppes - Boederij in de avond, te Vlaanderen kopen? Bied vanaf 60!

Nico Huppes - Boederij in de avond, te Vlaanderen

Geplaatst doordicksantiek

Jaartal1960
Afmetingen77 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kurt Hilscher - klassiek coupel op reis kopen? Bied vanaf 1!

Kurt Hilscher - klassiek coupel op reis

Geplaatst doordicksantiek

TechniekHandgekleurd
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Bohdan Khmelnytsky monument Kiev kopen? Bied vanaf 5!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Bohdan Khmelnytsky monument Kiev

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen27.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto van Mickey Rooney incl. handtekening kopen? Bied vanaf 5!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto van Mickey Rooney incl. handtekening

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst