1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2652 kunstwerken aangeboden
John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre kopen? Bied vanaf 5!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1986
Afmetingen64 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Circle of Life kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Circle of Life

Geplaatst doorGNart

Jaartal2019
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Moeder en kind - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Poppe Damave - Moeder en kind - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat kopen? Bied vanaf 65!

Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes kopen? Bied vanaf 150!

Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037 kopen? Bied vanaf 95!

Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036 kopen? Bied vanaf 85!

Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032 kopen? Bied vanaf 50!

Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2000
Afmetingen73 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543 kopen? Bied vanaf 65!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 27 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020 kopen? Bied vanaf 85!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054 kopen? Bied vanaf 40!

Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018 kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I kopen? Bied vanaf 20!

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940 kopen? Bied vanaf 265!

Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 135!

Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes"

Geplaatst doordjs

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen16.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937 kopen? Bied vanaf 325!

Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van Diemen - Golf - zeefdruk kopen? Bied vanaf 85!

Jan van Diemen - Golf - zeefdruk

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925 kopen? Bied vanaf 50!

Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Simon Koene - Arend kopen? Bied vanaf 60!

Simon Koene - Arend

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen28.6 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Kudde zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Kudde zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023 kopen? Bied vanaf 450!

Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Koene - 2 Zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - 2 Zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.8 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Tijger kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Tijger

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Buffel kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Buffel

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926 kopen? Bied vanaf 75!

Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerbrand Volger - Houtskool en pastelkrijt op papier. Titel Straatfeest. kopen? Bied vanaf 40!

Gerbrand Volger - Houtskool en pastelkrijt op papier. Titel Straatfeest.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Wols - Zelfkarikatuur kopen? Bied vanaf 100!

Arie Wols - Zelfkarikatuur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1965
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Nieuwendijk - CONNECTIONS nr 13 kopen? Bied vanaf 200!

Peter Nieuwendijk - CONNECTIONS nr 13

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1979
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Nieuwendijk - CONNECTIONS nr 14 kopen? Bied vanaf 200!

Peter Nieuwendijk - CONNECTIONS nr 14

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Nieuwendijk - wajang golek 2 kopen? Bied vanaf 200!

Peter Nieuwendijk - wajang golek 2

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Nieuwendijk - wajang golek 3 kopen? Bied vanaf 200!

Peter Nieuwendijk - wajang golek 3

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Donkersloot - Denzel Washington kopen? Bied vanaf 250!

Peter Donkersloot - Denzel Washington

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2021
Afmetingen27.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Jan Jansen - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Geert Jan Jansen - 3 boeken, 1x gesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal2007
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen21 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Rodrigo - Drinkende mannen - Fraai ingelijste aquarel, 1981 kopen? Bied vanaf 110!

Jan Rodrigo - Drinkende mannen - Fraai ingelijste aquarel, 1981

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Endlich - Bloemen stilleven anemonen kopen? Bied vanaf 80!

Henri Endlich - Bloemen stilleven anemonen

Geplaatst doorsplendourart

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 3!

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 5!

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Gilbert & George - Planed kopen? Bied vanaf 30!

Gilbert & George - Planed

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2007
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions kopen? Bied vanaf 1!

Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2019
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)