Laatste kans

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die voor een laatste ronde in de veiling staan. De items in dit overzicht worden niet opnieuw aangeboden.

filters 1
Er worden 1311 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets/aquatint - 1994 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 795!

Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!

Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 250!

Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 250!

Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1957
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(2) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(2)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad Arma - bronzen beeld: Vlot - 1989 kopen? Bied vanaf 995!

Ad Arma - bronzen beeld: Vlot - 1989

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekBrons
Afmetingen29 cm x 56 cm x 90 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992. kopen? Bied vanaf 175!

Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(3) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(3)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Eduard Flor - Zeefdruk: One Day kopen? Bied vanaf 49!

Eduard Flor - Zeefdruk: One Day

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Tamaz Abashidze - ets - "Ik heb mijn wagen volgeladen met ... - 1996 kopen? Bied vanaf 50!

Tamaz Abashidze - ets - "Ik heb mijn wagen volgeladen met ... - 1996

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Arjanne Mastenbroek - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Arjanne Mastenbroek - Zeefdruk - 1988

Jaartal1988
Afmetingen39.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Espen Hagen - Heads kopen? Bied vanaf 150!

Espen Hagen - Heads

Geplaatst doorArtsydesign

Jaartal2007
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Judith Stolker - Kleurenzeefdruk PALMENSTRAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Judith Stolker - Kleurenzeefdruk PALMENSTRAND Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Flip Hamers - liggend poserende naakte vrouw kopen? Bied vanaf 40!

Flip Hamers - liggend poserende naakte vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Harald Vlugt - collage: Human Jungle I - Let op de vele mooie details! - ingelijst - 21933 kopen? Bied vanaf 125!

Harald Vlugt - collage: Human Jungle I - Let op de vele mooie details! - ingelijst - 21933

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 650!

Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Frans Room - Vuurtoren – Hellevoetsluis - zeefdruk - FR0034 kopen? Bied vanaf 15!

Frans Room - Vuurtoren – Hellevoetsluis - zeefdruk - FR0034

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1998
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frans Verpoorten - Kleurenets: "24 uur makreelvisserij Grand Fort Philippe" 7/12 kopen? Bied vanaf 40!

Frans Verpoorten - Kleurenets: "24 uur makreelvisserij Grand Fort Philippe" 7/12

Geplaatst doorEVart

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Lobster ‘ ( GROOT ). kopen? Bied vanaf 100!

Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Lobster ‘ ( GROOT ).

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Han Krug - Aquarel op papier "Soestdijk" 25 Oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!

Han Krug - Aquarel op papier "Soestdijk" 25 Oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Feest ‘ kopen? Bied vanaf 70!

Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Feest ‘

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Buytendijk - drogenaaldets 'Waterland' - Prent 190 - INGELIJST 21919 kopen? Bied vanaf 50!

Anton Buytendijk - drogenaaldets 'Waterland' - Prent 190 - INGELIJST 21919

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1977
TechniekDroge Naald
Afmetingen70 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
Laatste
kans
Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten kopen? Bied vanaf 60!

Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
Laatste
kans
Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504 kopen? Bied vanaf 1595!

Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekBrons
Afmetingen42 cm x 20 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917 kopen? Bied vanaf 65!

Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland - UNICUM kopen? Bied vanaf 750!

Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland - UNICUM

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Jean-Paul Cleren - Kleurenzeefdruk VISAGE IMAGINAIRE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Jean-Paul Cleren - Kleurenzeefdruk VISAGE IMAGINAIRE Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Yvonne Zomerdijk - Sweet cherry - Ingelijst -zeefdruk 13/40 kopen? Bied vanaf 75!

Yvonne Zomerdijk - Sweet cherry - Ingelijst -zeefdruk 13/40

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
Afmetingen83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EEN DAG OM NOOIT TE VERGETEN --GROOT!!! kopen? Bied vanaf 165!

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EEN DAG OM NOOIT TE VERGETEN --GROOT!!!

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen80 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - houtdruk op geschept papier - ‘Hongaars Kwartet’ - 2006 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - houtdruk op geschept papier - ‘Hongaars Kwartet’ - 2006

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen32 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Bram van Velde - Le Mot Buvette - 1974 - Gesigneerde litho - 70/90 kopen? Bied vanaf 400!

Bram van Velde - Le Mot Buvette - 1974 - Gesigneerde litho - 70/90

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Bernard Aubertin - Verbrande wekkerradio - 2010 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 500!

Bernard Aubertin - Verbrande wekkerradio - 2010 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat

Beeld / Object

Geplaatst doorSmoke

Jaartal2010
TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 50 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Chokwe - African Chokwe statue - Congo kopen? Bied vanaf 35!

Chokwe - African Chokwe statue - Congo

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen43 cm x 22 cm x 18 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Fang - Old African Mask from the Fang - Gabon. kopen? Bied vanaf 45!

Fang - Old African Mask from the Fang - Gabon.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen33 cm x 23 cm x 16 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Dogon - African mask from the IGALA - Nigeria kopen? Bied vanaf 45!

Dogon - African mask from the IGALA - Nigeria

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen28 cm x 22 cm x 11 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Pende - African mask from the Pende - Congo kopen? Bied vanaf 35!

Pende - African mask from the Pende - Congo

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen34 cm x 22 cm x 11 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 480!

Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen87 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dominique Chan - Vissen kopen? Bied vanaf 465!

Dominique Chan - Vissen

Geplaatst doordanl

Jaartal1988
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ton Pape - Abstracte compositie (2241) kopen? Bied vanaf 30!

Ton Pape - Abstracte compositie (2241)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Jon Marten - Litho - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Bengt Lindstrom - Carborundum (Groot) kopen? Bied vanaf 335!

Bengt Lindstrom - Carborundum (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekCarborundum
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!

Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2006
TechniekAquarel
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica kopen? Bied vanaf 295!

Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAquarel
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dominique Chan - Acryl op doek - (Groot) kopen? Bied vanaf 325!

Dominique Chan - Acryl op doek - (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst