Loopt vandaag af

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.

filters 1
Er worden 197 kunstwerken aangeboden
Klaas Gubbels - litho Stilleven zwart wit nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 500!

Klaas Gubbels - litho Stilleven zwart wit nieuw ingelijst

Geplaatst doorExcellentArtUtrecht

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Stilleven in rood kopen? Bied vanaf 200!

Klaas Gubbels - Stilleven in rood

Jaartal2016
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Hart op Tafel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 600!

Klaas Gubbels - Hart op Tafel nieuw ingelijst

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Donkersloot - Meisje met de parel - Madonna kopen? Bied vanaf 350!

Peter Donkersloot - Meisje met de parel - Madonna

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 500!

Élysée Maclet - Bateau au deux rives

Geplaatst doorReginald

Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992. kopen? Bied vanaf 175!

Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Graadt van Roggen - Achterburgwal Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!

Johannes Graadt van Roggen - Achterburgwal Amsterdam

Geplaatst doorReginald

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk kopen? Bied vanaf 85!

Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Still life at the green table kopen? Bied vanaf 95!

Jan Willem Versteeg - Still life at the green table

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 325!

Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Foppen - Symphony in Gold + RD. ...... # K 04. XL. Groot kopen? Bied vanaf 169!

John Foppen - Symphony in Gold + RD. ...... # K 04. XL. Groot

Geplaatst doormiatzen

Jaartal2021
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georges Braque - ARÉION kopen? Bied vanaf 350!

Georges Braque - ARÉION

Geplaatst doorValjan

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Oranje kan met object ’ - 2005 - oplage 60 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - houtdruk 'Oranje kan met object ’ - 2005 - oplage 60

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2005
Afmetingen32.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arno Kramer - Vier catalogi - Alle gesigneerd met tekening - Perfecte staat - Plus 3 diversen kopen? Bied vanaf 125!

Arno Kramer - Vier catalogi - Alle gesigneerd met tekening - Perfecte staat - Plus 3 diversen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorChors

Jaartal1997
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 90!

Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986 kopen? Bied vanaf 115!

Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Spilman - DOETINCHEM 2 STADSPOORTEN kopen? Bied vanaf 28!

Hendrik Spilman - DOETINCHEM 2 STADSPOORTEN

Grafiek tot 1900

Geplaatst dooreppie

Jaartal1743
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Petrus Cornelis van Os - GEZICHT OP EGMOND AAN ZEE kopen? Bied vanaf 60!

Jacobus Petrus Cornelis van Os - GEZICHT OP EGMOND AAN ZEE

Geplaatst dooreppie

Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tom Lenders - Groot,, Mijn eerste olieverf schilderij 1958,, kopen? Bied vanaf 35!

Tom Lenders - Groot,, Mijn eerste olieverf schilderij 1958,,

Geplaatst doorAapeloekie

Jaartal1958
Afmetingen72 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Sjaak Korsten - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Sjaak Korsten - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
Afmetingen82 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Verdoes - Twee leeuwen met lijst! kopen? Bied vanaf 115!

Mark Verdoes - Twee leeuwen met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemarie Spijkerman - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 110!

Annemarie Spijkerman - zonder titel (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
Afmetingen59 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw kopen? Bied vanaf 45!

Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen kopen? Bied vanaf 795!

Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Mr. Strange - Russia Way kopen? Bied vanaf 65!

Mr. Strange - Russia Way

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Before The Fight kopen? Bied vanaf 65!

Mr. Strange - Before The Fight

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - MOP AND BUCKETT kopen? Bied vanaf 65!

Mr. Strange - MOP AND BUCKETT

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - CANDYBOMBER kopen? Bied vanaf 65!

Mr. Strange - CANDYBOMBER

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - HOMO STUPIDUS kopen? Bied vanaf 65!

Mr. Strange - HOMO STUPIDUS

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guy Bulcke - Ode aan Piet Mondriaan? kopen? Bied vanaf 99!

Guy Bulcke - Ode aan Piet Mondriaan?

Geplaatst doorValjan

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Espen Hagen - Heads kopen? Bied vanaf 150!

Espen Hagen - Heads

Geplaatst doorArtsydesign

Jaartal2007
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Arie Wols - Duinen bij Haamstede kopen? Bied vanaf 80!

Arie Wols - Duinen bij Haamstede

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 53 cm x 53 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Laatste
kans
Judith Stolker - Kleurenzeefdruk PALMENSTRAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Judith Stolker - Kleurenzeefdruk PALMENSTRAND Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesign. ZEER GROOT!!! kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesign. ZEER GROOT!!!

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen112 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd.

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk NIGHT SKY II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!

Ronald Boonacker - Zeefdruk NIGHT SKY II Handgesigneerd.

Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd.

Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Korthals - Het ''Quartier Latin'' te Parijs kopen? Bied vanaf 1400!

Jan Korthals - Het ''Quartier Latin'' te Parijs

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Kruysen - Stilleven kopen? Bied vanaf 45!

Maria Kruysen - Stilleven

Geplaatst doorZeepaard

Afmetingen25.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 99!

Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets/aquatint - 1994 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 75!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!!

Geplaatst dooryellow8

Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst