Vanaf 1 euro

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items in de veiling die met een openingsbod van 1 euro worden aangeboden. Via de handige zoekfilters kunt u de resultaten verder specificeren.

filters 1
Er worden 258 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMakx

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 18 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Corry Ammerlaan - Clown, verguld brons, gesigneerd CA kopen? Bied vanaf 1!

Corry Ammerlaan - Clown, verguld brons, gesigneerd CA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen17 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Slapend naakt. kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Slapend naakt.

Beeld / Object

Geplaatst doorBernardenbeppie

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen40 cm x 12 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd

Geplaatst doorLawrence

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ambete - Relikwieënhouder met rok en hoofdversiering van plantenresten en armbanden kopen? Bied vanaf 1!

Ambete - Relikwieënhouder met rok en hoofdversiering van plantenresten en armbanden

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen57 cm x 13 cm x 11.5 cm (h x b x d)
Koro - Houten bekerfiguur met armen omhoog kopen? Bied vanaf 1!

Koro - Houten bekerfiguur met armen omhoog

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen69.5 cm x 21 cm x 13.5 cm (h x b x d)
Jack de Rijk - Danzende Vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Jack de Rijk - Danzende Vrouw

Geplaatst doorCasabiljartus

Afmetingen101 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Kees Salentijn - Portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorpasser

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bembe - Lang uilenmasker met band om de dik kopen? Bied vanaf 5!

Bembe - Lang uilenmasker met band om de dik

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen47.5 cm x 15 cm x 9 cm (h x b x d)
Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties kopen? Bied vanaf 3!

Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen24.5 cm x 14.5 cm x 10 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!

Theo van der Nahmer - "Marianne"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1977
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luba - Sanza muziekinstrument met halfronde klankkast en bamboe tongen kopen? Bied vanaf 20!

Luba - Sanza muziekinstrument met halfronde klankkast en bamboe tongen

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen34 cm x 15 cm x 10 cm (h x b x d)
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 1!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 20!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Het ei

Geplaatst doormonschau

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Olivier - Sprinkhaan kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Sprinkhaan

Geplaatst doormonschau

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Melanie - Lot van twee lps kopen? Bied vanaf 1!

Melanie - Lot van twee lps

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Paul van der Eerden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Paul van der Eerden - Zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
George Brecht - Drip Music kopen? Bied vanaf 1!

George Brecht - Drip Music

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Hans-Peter Feldmann - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 45 cm (h x b)
Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 3!

Oliver Sieber - Patat

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!

Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekProefdruk
Afmetingen27.5 cm x 37 cm (h x b)
Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekCarborundum
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2015
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions kopen? Bied vanaf 1!

Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2019
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
Gilbert & George - Planed kopen? Bied vanaf 13!

Gilbert & George - Planed

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2007
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 46!

Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Gesigneerd affiche Fond II Hessische Landesmuseum Darmstadt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!

Joseph Beuys - Gesigneerd affiche Fond II Hessische Landesmuseum Darmstadt - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 111!

Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen82.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Zeefdruk uit Felix Vulgaris - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Roger Raveel - Zeefdruk uit Felix Vulgaris - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2010
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dadara - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Dadara - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRex2205

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kamagurka - Cranes Crest kopen? Bied vanaf 1!

Kamagurka - Cranes Crest

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1993
Afmetingen78 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Over the river kopen? Bied vanaf 1!

Christo - Over the river

Geplaatst doorRex2205

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Panamarenko - Knikkebeen kopen? Bied vanaf 111!

Panamarenko - Knikkebeen

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen77 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.R. Penck - Metaprincip kopen? Bied vanaf 16!

A.R. Penck - Metaprincip

Geplaatst doorRex2205

TechniekLitho
Afmetingen41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.R. Penck - Ex-princip kopen? Bied vanaf 15!

A.R. Penck - Ex-princip

Geplaatst doorRex2205

TechniekLitho
Afmetingen43.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.R. Penck - Stabilisator kopen? Bied vanaf 10!

A.R. Penck - Stabilisator

Geplaatst doorRex2205

Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Adolescente jongeman -inkttekening- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Adolescente jongeman -inkttekening-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997-

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Bey - Sunflowers / Van Gogh / Cowparade kopen? Bied vanaf 1!

Marianne Bey - Sunflowers / Van Gogh / Cowparade

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMijnkunst

Jaartal2018
Afmetingen12 cm x 17 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hetty Mertz - Aquarel, Z.T. Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Hetty Mertz - Aquarel, Z.T. Stilleven - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekAquarel
Afmetingen80.5 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst

Jaartal1985
Afmetingen69.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst