1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2699 kunstwerken aangeboden
Michel Cardenas - Litho: prent 190 (1967) kopen? Bied vanaf 30!

Michel Cardenas - Litho: prent 190 (1967)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Toebosch - Nur Lächeln kopen? Bied vanaf 20!

Eric Toebosch - Nur Lächeln

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1986
Afmetingen70 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 299!

Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Lon Buttstedt - litho 'Bowl of rain' | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Lon Buttstedt - litho 'Bowl of rain' | Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Aquarel - Nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 115!

Nic Jonk - Aquarel - Nieuw ingelijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob van Kooten - 'De prinses op de erwt' kopen? Bied vanaf 30!

Rob van Kooten - 'De prinses op de erwt'

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leslie Gabrielse - Zeefdruk 'Party' kopen? Bied vanaf 35!

Leslie Gabrielse - Zeefdruk 'Party'

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Dominique Chan - kleurenlitho

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - Ets (1963) kopen? Bied vanaf 55!

Ernst Vijlbrief - Ets (1963)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Bouwman - Litho: Compositie in Griekse stijl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Richard Bouwman - Litho: Compositie in Griekse stijl - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Vredegoor - Miserere I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Bert Vredegoor - Miserere I - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1991
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Vredegoor - Miserere II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Bert Vredegoor - Miserere II - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lindy de Jong - Vlinder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Lindy de Jong - Vlinder - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arty Grimm - Zeefdruk (1990) kopen? Bied vanaf 35!

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen105 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - olieverf op doek: Village - 1956 kopen? Bied vanaf 1495!

Gust Romijn - olieverf op doek: Village - 1956

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1956
Afmetingen71.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koro - Houten bekerfiguur met armen omhoog kopen? Bied vanaf 1!

Koro - Houten bekerfiguur met armen omhoog

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen69.5 cm x 21 cm x 13.5 cm (h x b x d)
Theo van Reijn - Politiek geëngageerde tekening / spotprent kopen? Bied vanaf 10!

Theo van Reijn - Politiek geëngageerde tekening / spotprent

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFreijn

Jaartal1905
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen kopen? Bied vanaf 349!

Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique Chan - Acryl op doek - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!

Dominique Chan - Acryl op doek - (Zeer groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1990
Afmetingen120 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leonor Fini - Litho kopen? Bied vanaf 175!

Leonor Fini - Litho

Geplaatst doortjiepie

TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Gehelmd hoofd' - (Groot) kopen? Bied vanaf 285!

Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Gehelmd hoofd' - (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Acryl: 'Landschap' (1970) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 495!

Jan Sierhuis - Acryl: 'Landschap' (1970) - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1970
Afmetingen85 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Commandeur - Schildering op board: Vogel kopen? Bied vanaf 149!

Willem Commandeur - Schildering op board: Vogel

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen22.6 cm x 33.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven kopen? Bied vanaf 295!

Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen34 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007 kopen? Bied vanaf 1250!

Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994 kopen? Bied vanaf 150!

Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
TechniekAquagravure
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Wols - Litho mono Espanje kopen? Bied vanaf 70!

Arie Wols - Litho mono Espanje

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Arie Wols - Open lucht kopen? Bied vanaf 60!

Arie Wols - Open lucht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1979
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bob Brobbel - Stadsgezicht Hoorn (NH) kopen? Bied vanaf 25!

Bob Brobbel - Stadsgezicht Hoorn (NH)

Geplaatst doorFreek51

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jack de Rijk - Danzende Vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Jack de Rijk - Danzende Vrouw

Geplaatst doorCasabiljartus

Afmetingen101 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis

Geplaatst doorCello1

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen14.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!

Tamaz Abashidze - Ets "LZ"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen11.3 cm x 7.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Franz Bodner - Showtime kopen? Bied vanaf 50!

Franz Bodner - Showtime

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal2002
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!

Harrie Gerritz - Modernistisch landschap

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlas Schade
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 kopen? Bied vanaf 195!

Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Nature morte aux compotier kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Nature morte aux compotier

Geplaatst doorWever

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992. kopen? Bied vanaf 175!

Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992.

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yaquelin Abdala - Litho, met titel. kopen? Bied vanaf 15!

Yaquelin Abdala - Litho, met titel.

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sepp Frank - Ets, krijgsheer kopen? Bied vanaf 15!

Sepp Frank - Ets, krijgsheer

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen47 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen". kopen? Bied vanaf 35!

Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen".

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zeefdruk. Titel, "Colte Obest". kopen? Bied vanaf 25!

Enric Adsera Riba - Zeefdruk. Titel, "Colte Obest".

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Kleurenets, Zomer kopen? Bied vanaf 80!

Jan Montyn - Kleurenets, Zomer

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst