1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2700 kunstwerken aangeboden
Bert Vredegoor - Zeefdruk. Titel, 'het is weer feest op straat' kopen? Bied vanaf 25!

Bert Vredegoor - Zeefdruk. Titel, 'het is weer feest op straat'

Geplaatst doorduif

Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanneke Piederiet - Loodgravure kopen? Bied vanaf 25!

Hanneke Piederiet - Loodgravure

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
TechniekGravure
Afmetingen39 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucy de Kruyf-Koops - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Lucy de Kruyf-Koops - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 37.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling kopen? Bied vanaf 50!

Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling

Geplaatst doorCello1

Jaartal1936
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 33.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Paul van Groningen - Joy of love kopen? Bied vanaf 250!

Paul van Groningen - Joy of love

Geplaatst doorpaulvangroningen

Afmetingen94 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1968
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van Groningen - Peacock feather kopen? Bied vanaf 195!

Paul van Groningen - Peacock feather

Afmetingen43.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Seasex kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Seasex

Afmetingen41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dixy Boonstra - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Dixy Boonstra - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van Groningen - Blue Whale kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Blue Whale

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Zebra kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Zebra

Afmetingen41.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Acht - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Rene Acht - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Visual Mind

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 80!

Harry Koolen - Frans Stadsgezicht

Geplaatst doorBertvee

Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Pop Art Woman kopen? Bied vanaf 49!

Peter Klashorst - Pop Art Woman

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2015
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Meisje met de Parel kopen? Bied vanaf 175!

Peter Klashorst - Meisje met de Parel

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Roggeveen - (1872-1955) Boerin voert de konijnen in de schuur. kopen? Bied vanaf 95!

Dirk Roggeveen - (1872-1955) Boerin voert de konijnen in de schuur.

Geplaatst doorBazel20

Afmetingen77.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Kees Salentijn - Portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorpasser

TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bembe - Lang uilenmasker met band om de dik kopen? Bied vanaf 5!

Bembe - Lang uilenmasker met band om de dik

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen47.5 cm x 15 cm x 9 cm (h x b x d)
Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties kopen? Bied vanaf 3!

Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen24.5 cm x 14.5 cm x 10 cm (h x b x d)
Luba - Sanza muziekinstrument met halfronde klankkast en bamboe tongen kopen? Bied vanaf 20!

Luba - Sanza muziekinstrument met halfronde klankkast en bamboe tongen

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen34 cm x 15 cm x 10 cm (h x b x d)
Rien Goene - Stilleven kopen? Bied vanaf 950!

Rien Goene - Stilleven

Geplaatst doorArtandDesignonline

Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 1!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Giovanni Vetere - Moeder en kind op groen kopen? Bied vanaf 75!

Giovanni Vetere - Moeder en kind op groen

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen66 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adry Deekens-van Gorp - 2 Prachtige zeegezichten in mooie lijst kopen? Bied vanaf 120!

Adry Deekens-van Gorp - 2 Prachtige zeegezichten in mooie lijst

Geplaatst doortil

Jaartal1988
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Stips - I'll Always Take Care - Ingelijste kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 150!

Wouter Stips - I'll Always Take Care - Ingelijste kleurenzeefdruk

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - Levenskunst-Zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Gerti Bierenbroodspot - Levenskunst-Zeefdruk - Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen110 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Isaac Israels - Map met 5 tekeningen in koperdiepdruk , gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 75!

Isaac Israels - Map met 5 tekeningen in koperdiepdruk , gesigneerd in druk

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal1965
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 20!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Het ei

Geplaatst doormonschau

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Olivier - Sprinkhaan kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Sprinkhaan

Geplaatst doormonschau

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten kopen? Bied vanaf 89!

Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 89!

Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst kopen? Bied vanaf 45!

Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Benoit (Frere) - Gouache op papier, Overgroeide Ruïne kopen? Bied vanaf 50!

Benoit (Frere) - Gouache op papier, Overgroeide Ruïne

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Circle of Life kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Circle of Life

Geplaatst doorGNart

Jaartal2019
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Piket - Gemende techniek op papier, Dorp in het achterland kopen? Bied vanaf 40!

John Piket - Gemende techniek op papier, Dorp in het achterland

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen31.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heppe de Moor - Potloodtekening, Bewegend hoofd kopen? Bied vanaf 60!

Heppe de Moor - Potloodtekening, Bewegend hoofd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘ kopen? Bied vanaf 90!

Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gena - Universum kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Universum

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Gude - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 50!

Frank Gude - Kleurenlitho z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ineke Calis - Kleuren zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 35!

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joost Erftemeijer - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 125!

Joost Erftemeijer - dorpsgezicht

Geplaatst doorargeon

Jaartal2021
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Boersma - Woman With Black Hat (Vrouw kijkend naar schilderij van Alex Katz) kopen? Bied vanaf 200!

Gerard Boersma - Woman With Black Hat (Vrouw kijkend naar schilderij van Alex Katz)

Geplaatst doorhyperrealism

Jaartal2021
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘ kopen? Bied vanaf 35!

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst