1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2698 kunstwerken aangeboden
Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘ kopen? Bied vanaf 35!

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1979
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wittenberg - Botters Zuiderzee (Enkhuizen) kopen? Bied vanaf 500!

Jan Wittenberg - Botters Zuiderzee (Enkhuizen)

Geplaatst doorscherpenwoude

Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Melanie - Lot van twee lps kopen? Bied vanaf 1!

Melanie - Lot van twee lps

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Constant Nefkens - Molen bij Volendam - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Constant Nefkens - Molen bij Volendam - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!

Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van der Eerden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Paul van der Eerden - Zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
George Brecht - Drip Music kopen? Bied vanaf 1!

George Brecht - Drip Music

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Hans-Peter Feldmann - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 45 cm (h x b)
Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 3!

Oliver Sieber - Patat

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 45!

Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!

Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Heuff - St Lievens Monstertoren in Zierikzee - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Herman Heuff - St Lievens Monstertoren in Zierikzee - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laurens Jannis Braams - Kerktoren van Oostkapelle - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Laurens Jannis Braams - Kerktoren van Oostkapelle - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Sirach - Surrealistisch werk unicaat uit 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Peter Sirach - Surrealistisch werk unicaat uit 1973

Geplaatst doorhans44

Jaartal1973
Afmetingen57 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jozef van Raay - Twee peurdervissers bij Warmond - Ets kopen? Bied vanaf 55!

Jozef van Raay - Twee peurdervissers bij Warmond - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Fantasy World

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Tange - 'A very short romance'. kopen? Bied vanaf 75!

Jacques Tange - 'A very short romance'.

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Abdelellah Farahi - Zwerftochten door het zuiden kopen? Bied vanaf 450!

Abdelellah Farahi - Zwerftochten door het zuiden

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2005
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Chenet - Groot bronzen beeld van gevleugelde engel met boog kopen? Bied vanaf 695!

Pierre Chenet - Groot bronzen beeld van gevleugelde engel met boog

Beeld / Object

Geplaatst doorBizart

TechniekBrons
Afmetingen59 cm x 34 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Maria de Ruiter de Witt - Vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 175!

Maria de Ruiter de Witt - Vrouwelijk naakt.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Pentekening kopen? Bied vanaf 60!

Jan Bernard Meinen - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen" kopen? Bied vanaf 25!

Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1939
TechniekLitho
Afmetingen30.4 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lodewijk Schelfhout - Gravure L'enfant prodigue" kopen? Bied vanaf 35!

Lodewijk Schelfhout - Gravure L'enfant prodigue"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1923
TechniekGravure
Afmetingen29.8 cm x 24.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Eppo Doeve - Gouache kopen? Bied vanaf 195!

Eppo Doeve - Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekGouache
Afmetingen43.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Sjaak de Wit - Hoogdruk "4 x Erica" kopen? Bied vanaf 15!

Sjaak de Wit - Hoogdruk "4 x Erica"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
Afmetingen38.9 cm x 39.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets Orientaals stadsgezicht kleine oplage kopen? Bied vanaf 55!

Herman Berserik - Ets Orientaals stadsgezicht kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard van Kerkhof - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Gerard van Kerkhof - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen38.8 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Litho "Botanische tuin" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Huig - Litho "Botanische tuin"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Litho. Titel, "Pregnant". kopen? Bied vanaf 35!

Peter Klashorst - Litho. Titel, "Pregnant".

Geplaatst doorduif

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Moers - Zeefdruk- zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Karel Moers - Zeefdruk- zonder titel

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho uit 2000 (Cuba) kopen? Bied vanaf 300!

Corneille - Litho uit 2000 (Cuba)

Geplaatst doorhans44

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen95 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - Zeefdruk, Titel. "Indian Chief Black". ( Groot ) kopen? Bied vanaf 50!

Espen Hagen - Zeefdruk, Titel. "Indian Chief Black". ( Groot )

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
Afmetingen72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frenk van Heeswijk - Olieverfschilderij op doek. Titel, "Big mama for rumania" 1990. kopen? Bied vanaf 70!

Frenk van Heeswijk - Olieverfschilderij op doek. Titel, "Big mama for rumania" 1990.

Geplaatst doorduif

Jaartal1990
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Ger Lataster - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Ger Lataster - Litho zonder titel

Geplaatst doorduif

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Titel, Vlinders. kopen? Bied vanaf 40!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Titel, Vlinders.

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen57 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Soleil d´aube [ZELDZAAM] kopen? Bied vanaf 525!

Corneille - Soleil d´aube [ZELDZAAM]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
Afmetingen76 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - “ WOEDEND LICHT “ kopen? Bied vanaf 50!

Herman Brood - “ WOEDEND LICHT “

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorpasser

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 24 cm (h x b)
Adrien Holy - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Adrien Holy - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1949
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Paysage au bord de l'eau kopen? Bied vanaf 95!

Jan Willem Versteeg - Paysage au bord de l'eau

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Ros - Ets The Outsiders kleine oplage kopen? Bied vanaf 30!

Theo Ros - Ets The Outsiders kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.2 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Ets Smalle Weegbree en Straatgras kopen? Bied vanaf 35!

Simon Koene - Ets Smalle Weegbree en Straatgras

Geplaatst doorCello1

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Dooijewaard - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Willem Dooijewaard - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1920
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Melle Oldeboerrigter - Pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Melle Oldeboerrigter - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jopie Roosenburg-Goudriaan - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Jopie Roosenburg-Goudriaan - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 34.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Louise Creijghton - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Marie Louise Creijghton - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 38.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Ets Riviergezicht kopen? Bied vanaf 35!

Dick van Luijn - Ets Riviergezicht

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen19 cm x 32.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O" kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen39.8 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst