1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2699 kunstwerken aangeboden
Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden kopen? Bied vanaf 35!

Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen29.8 cm x 39.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Zilcken - Ets nr. 187 kopen? Bied vanaf 25!

Philip Zilcken - Ets nr. 187

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen25.8 cm x 33.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ciano Siewert - Litho Rijksmunt Utrecht kopen? Bied vanaf 35!

Ciano Siewert - Litho Rijksmunt Utrecht

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 29.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Withaar - Ets Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 20!

Jan Withaar - Ets Kloosterpoort Hoorn

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28.2 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Meine Jansen - Twee etsen kopen? Bied vanaf 25!

Jan Meine Jansen - Twee etsen

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen22.6 cm x 34.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw"

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Amazone" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Amazone"

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard Winkler - Ets Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 20!

Eduard Winkler - Ets Stadsgezicht

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen29.1 cm x 39.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968 kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 55!

Hannes Postma - Ingelijste litho

TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!

Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen33.6 cm x 23.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Spiegeler - Ingelijste zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 65!

Hans Spiegeler - Ingelijste zeefdruk - 2000

Jaartal2000
Afmetingen99 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Margriet Vliegen - Gemngde techniek "Als 'n veertje" kopen? Bied vanaf 20!

Margriet Vliegen - Gemngde techniek "Als 'n veertje"

Geplaatst doorCello1

Jaartal2000
Afmetingen28.8 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline de Jong - Ingelijst litho: Dame in blauwe jurk kopen? Bied vanaf 65!

Jacqueline de Jong - Ingelijst litho: Dame in blauwe jurk

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen86.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Ingelijste zeefdruk: geliefden - 1980 kopen? Bied vanaf 75!

Nic Jonk - Ingelijste zeefdruk: geliefden - 1980

Jaartal1980
Afmetingen74 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart Jonkers - a la campagne kopen? Bied vanaf 450!

Bart Jonkers - a la campagne

Geplaatst doorArtandDesignonline

Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Petit - Stadsgezicht Parijs - Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Charles Petit - Stadsgezicht Parijs - Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Overveen 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Overveen 18e eeuw

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Vogelenzang kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Vogelenzang

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Koster - Le Voyage I kopen? Bied vanaf 50!

Theo Koster - Le Voyage I

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen54 cm x 136.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Polyhymnia kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Polyhymnia

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Wilgen aan de Kolk kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Wilgen aan de Kolk

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen23.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Uiterwaarden IJssel kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Uiterwaarden IJssel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekProefdruk
Afmetingen27.5 cm x 37 cm (h x b)
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, IJsseldijk in de winter kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, IJsseldijk in de winter

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Visser - Scheepsactiviteit in de haven - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Jan Visser - Scheepsactiviteit in de haven - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Harden - subsonische surbordinant kopen? Bied vanaf 150!

Jack Harden - subsonische surbordinant

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1977
Afmetingen76 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Moeder en kind - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Poppe Damave - Moeder en kind - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper J. Kuijer - Ets "Het ritme van de angst" kopen? Bied vanaf 20!

Jasper J. Kuijer - Ets "Het ritme van de angst"

Geplaatst doorCello1

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacob Oudes - Gouache, Landschap met hooiwagens kopen? Bied vanaf 50!

Jacob Oudes - Gouache, Landschap met hooiwagens

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1902
TechniekGouache
Afmetingen26.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dolf Zwerver - Meisje uit doos - Ets kopen? Bied vanaf 80!

Dolf Zwerver - Meisje uit doos - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gino Sauerbier - Nice view kopen? Bied vanaf 300!

Gino Sauerbier - Nice view

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Flamenco kopen? Bied vanaf 54!

Jan Sierhuis - Flamenco

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorAmi

Jaartal1998
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen34 cm x 34 cm x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Sinaasappelboom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Sinaasappelboom - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Helman - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 150!

Robert Helman - bloemen in vaas

Geplaatst doorhakeern199

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - De Gitaarspeler - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 85!

Harry van Kruiningen - De Gitaarspeler - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Boerenerf - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Boerenerf - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Portret - Groot - niet ingelijst - 1999 kopen? Bied vanaf 750!

Peter Klashorst - Portret - Groot - niet ingelijst - 1999

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1999
Afmetingen215 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anita de Baaij - Kat kopen? Bied vanaf 150!

Anita de Baaij - Kat

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1985
Afmetingen142 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - U.S.A. kopen? Bied vanaf 2000!

Willem van Scheijndel - U.S.A.

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1994
Afmetingen104.5 cm x 114.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), La fille d'octobre kopen? Bied vanaf 100!

Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), La fille d'octobre

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Lazarov - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Peter Lazarov - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), Un moment de ma vie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Pierre Petit - Olieverf op doek (bevestigd op paneel), Un moment de ma vie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Planeet kopen? Bied vanaf 2950!

Rien Goene - Planeet

Beeld / Object

Jaartal1963
TechniekIJzer
Afmetingen215 cm x 80 cm x 55 cm (h x b x d)
Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging" kopen? Bied vanaf 20!

Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.2 cm x 19.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris van Otterloo - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Chris van Otterloo - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen17.2 cm x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekCarborundum
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst