1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2701 kunstwerken aangeboden

Aftersale items

Aftersale
Marius Johannes Janssen - Wijnhuistoren, Zutphen kopen? Bied vanaf 30!

Marius Johannes Janssen - Wijnhuistoren, Zutphen

Geplaatst doorJacobus54

Eindtijd20-03-2021 om 20:36

Jaartal1947
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst