1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2699 kunstwerken aangeboden
Cor de Wolff - Ets "Boogie" kopen? Bied vanaf 20!

Cor de Wolff - Ets "Boogie"

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen30.7 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Keg - Houtsnede "Salome" kopen? Bied vanaf 25!

Marie Keg - Houtsnede "Salome"

Geplaatst doorCello1

Afmetingen35.3 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop kopen? Bied vanaf 25!

Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekOffset
Afmetingen60.2 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Oscar Verpoorten - voltmeter kopen? Bied vanaf 100!

Oscar Verpoorten - voltmeter

Geplaatst doormartinkey

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen41.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat kopen? Bied vanaf 65!

Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Achille CASTIGLIONI - Relemme pendant (Flos) kopen? Bied vanaf 125!

Achille CASTIGLIONI - Relemme pendant (Flos)

Design

Geplaatst doorArtandDesignonline

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen2000 cm x 38 cm x 38 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Susan Schildkamp - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!

Susan Schildkamp - Kleurenzeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1996
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 5 Gram, zeefdruk (prachtig ingelijst, best groot) kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - 5 Gram, zeefdruk (prachtig ingelijst, best groot)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen103 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 25!

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2015
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions kopen? Bied vanaf 1!

Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2019
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
Gilbert & George - Planed kopen? Bied vanaf 13!

Gilbert & George - Planed

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2007
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Jan Cremer - Litho perfecte staat kopen? Bied vanaf 85!

Jan Cremer - Litho perfecte staat

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik Lina - litho "Ryo!" kopen? Bied vanaf 20!

Rik Lina - litho "Ryo!"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen55.7 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Maas - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Paul Maas - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Ger Lataster - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keimpe Kootstra - Pioenrozen kopen? Bied vanaf 250!

Keimpe Kootstra - Pioenrozen

Geplaatst doorOnderdetafel

Jaartal2021
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Target Baby kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Target Baby

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen34.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Peace Tank

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger" kopen? Bied vanaf 35!

Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keimpe Kootstra - Seringen in gele vaas. kopen? Bied vanaf 300!

Keimpe Kootstra - Seringen in gele vaas.

Geplaatst doorOnderdetafel

Jaartal2020
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Dadara - zeefdruk: Owl Boat kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Dadara - zeefdruk: Owl Boat

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Habraken - Mooi stilleven pruimen op een schaal. kopen? Bied vanaf 495!

Hans Habraken - Mooi stilleven pruimen op een schaal.

Geplaatst doorPardoel

Jaartal2021
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas . kopen? Bied vanaf 300!

Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas .

Geplaatst doorOnderdetafel

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pepe Espaliu - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Pepe Espaliu - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen49.8 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - boek: It's the incredible Greyman (grote, laatste exemplaar! + kleine versie) kopen? Bied vanaf 55!

Dadara - boek: It's the incredible Greyman (grote, laatste exemplaar! + kleine versie)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap" kopen? Bied vanaf 30!

Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hiroshi Asada - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Hiroshi Asada - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edgar Fernhout - Litho Bloemen kopen? Bied vanaf 25!

Edgar Fernhout - Litho Bloemen

Geplaatst doorCello1

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 62.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wiegers - Litho Berglandschap kopen? Bied vanaf 60!

Jan Wiegers - Litho Berglandschap

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCello1

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
Annemarie Petri - Ets "Het park 3" kopen? Bied vanaf 25!

Annemarie Petri - Ets "Het park 3"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dominique Chan - Vluchtende man kopen? Bied vanaf 100!

Dominique Chan - Vluchtende man

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorpeevanes

Jaartal1992
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Busschaert Jacques - Jacobert 1984 kopen? Bied vanaf 200!

Busschaert Jacques - Jacobert 1984

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen130 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Busschaert Jacques - hurkende vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Busschaert Jacques - hurkende vrouw

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen92 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Grote litho kopen? Bied vanaf 55!

Ger Lataster - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Stuivenberg - Grote litho kopen? Bied vanaf 20!

Piet van Stuivenberg - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen70.3 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 46!

Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Gesigneerd affiche Fond II Hessische Landesmuseum Darmstadt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!

Joseph Beuys - Gesigneerd affiche Fond II Hessische Landesmuseum Darmstadt - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI" kopen? Bied vanaf 25!

Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 111!

Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen82.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Zeefdruk uit Felix Vulgaris - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Roger Raveel - Zeefdruk uit Felix Vulgaris - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2010
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johanna Pieneman - boederij kopen? Bied vanaf 10!

Johanna Pieneman - boederij

Geplaatst doordicksantiek

Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Huig - Ets "Carnaval" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Huig - Ets "Carnaval"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen44.3 cm x 48.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Netty Dietvorst - Ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 30!

Netty Dietvorst - Ets kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Ets "Magisch Vierkant" kopen? Bied vanaf 30!

Kees Okx - Ets "Magisch Vierkant"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 49.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jules Bekker - Ets "Funmakers" kopen? Bied vanaf 35!

Jules Bekker - Ets "Funmakers"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst