1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2699 kunstwerken aangeboden
Roger Chailloux - Grote ets kopen? Bied vanaf 40!

Roger Chailloux - Grote ets

Geplaatst doorCello1

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen57.4 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!

Niels Hamel - Schilderij

Geplaatst doorCello1

Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan te Wierik - Huizen en bomen, geel dorp kopen? Bied vanaf 1500!

Jan te Wierik - Huizen en bomen, geel dorp

Geplaatst doorMaFr

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho Stilleven zwart wit nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 500!

Klaas Gubbels - litho Stilleven zwart wit nieuw ingelijst

Geplaatst doorExcellentArtUtrecht

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dadara - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Dadara - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRex2205

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Adolescente jongeman -inkttekening- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Adolescente jongeman -inkttekening-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor M. van der Woerd - Op ‘t land kopen? Bied vanaf 29!

Cor M. van der Woerd - Op ‘t land

Geplaatst doorKunstVerkoop1

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997-

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - De bassist, zeefdruk (ingelijst, extreem zeldzaam, waarschijnlijk unica) kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - De bassist, zeefdruk (ingelijst, extreem zeldzaam, waarschijnlijk unica)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekProefdruk
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
Senufo - Kapitaal Houten Beeld "Hornbill" / Neushoornvogel kopen? Bied vanaf 750!

Senufo - Kapitaal Houten Beeld "Hornbill" / Neushoornvogel

Etnografica

Geplaatst doorectiques

Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
Afmetingen140 cm x 80 cm x 86 cm (h x b x d)
Corneille - Abstracte compositie met vrouw, vis en kat kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Abstracte compositie met vrouw, vis en kat

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sonja Vincent-Nienhuis - Collage kopen? Bied vanaf 35!

Sonja Vincent-Nienhuis - Collage

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1975
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sonja Vincent-Nienhuis - Grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Sonja Vincent-Nienhuis - Grote zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
Afmetingen80.2 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Chailloux - Grote ets "Brief aan Gerrit Achterberg" kopen? Bied vanaf 40!

Roger Chailloux - Grote ets "Brief aan Gerrit Achterberg"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph Klibansky - White Universe (Bronze) kopen? Bied vanaf 15000!

Joseph Klibansky - White Universe (Bronze)

Beeld / Object

Geplaatst doormarcoplas

Jaartal2019
TechniekBrons
Afmetingen45 cm x 50 cm x 35 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Stilleven in rood kopen? Bied vanaf 200!

Klaas Gubbels - Stilleven in rood

Jaartal2016
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Scholten - Houtsnede "winterlandschap" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Scholten - Houtsnede "winterlandschap"

Geplaatst doorCello1

Afmetingen46.2 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Otte - Zeefdruk "Grenssituatie V" kopen? Bied vanaf 25!

Rob Otte - Zeefdruk "Grenssituatie V"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
Afmetingen49.3 cm x 59.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Max Kämpf - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Schiffmacher - Zeefdruk Love Tattoo, 33/50 gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Henk Schiffmacher - Zeefdruk Love Tattoo, 33/50 gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Abstracte compositie met vrouw en kat kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Abstracte compositie met vrouw en kat

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - Litho "Conversation piece green" kopen? Bied vanaf 35!

Kees Spermon - Litho "Conversation piece green"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Goosen - "Enkhuizen" kopen? Bied vanaf 475!

Frits Goosen - "Enkhuizen"

Geplaatst doorDheemskerk

Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Dekker - Zeer groot doek: "De haven van Ostende, na de bui" kopen? Bied vanaf 675!

Henk Dekker - Zeer groot doek: "De haven van Ostende, na de bui"

Geplaatst doorDheemskerk

Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Herman +Iggy kopen? Bied vanaf 395!

Herman Brood - Herman +Iggy

Geplaatst doorElsalvador

Jaartal1998
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans de Nocker - Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 50!

Frans de Nocker - Boerderijgezicht

Geplaatst doorartv

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le jardin des delices kopen? Bied vanaf 940!

Corneille - Le jardin des delices

Geplaatst doorElsalvador

Jaartal1991
Afmetingen145 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Bey - Sunflowers / Van Gogh / Cowparade kopen? Bied vanaf 1!

Marianne Bey - Sunflowers / Van Gogh / Cowparade

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMijnkunst

Jaartal2018
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen12 cm x 17 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Gena - Skyline City kopen? Bied vanaf 100!

Gena - Skyline City

Geplaatst doorcarverbe

Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochem de Graaf - Turquoise bloemaccent kopen? Bied vanaf 300!

Jochem de Graaf - Turquoise bloemaccent

Geplaatst doorHavik48

Afmetingen70 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Marleen Vogels - It takes two (to tango) , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Marleen Vogels - It takes two (to tango) , gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2008
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny Riemens - Melani's Hallo. Elly Claus, Hugo Claus en Corneille in Rome , 1954 kopen? Bied vanaf 450!

Henny Riemens - Melani's Hallo. Elly Claus, Hugo Claus en Corneille in Rome , 1954

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Hart op Tafel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 600!

Klaas Gubbels - Hart op Tafel nieuw ingelijst

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny Riemens - Dora TUYNMAN in haar atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 200!

Henny Riemens - Dora TUYNMAN in haar atelier in Parijs

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1956
Afmetingen17.9 cm x 23.7 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Donkersloot - Meisje met de parel - Madonna kopen? Bied vanaf 350!

Peter Donkersloot - Meisje met de parel - Madonna

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Linnemann - Spaans landschap 2 kopen? Bied vanaf 350!

Frits Linnemann - Spaans landschap 2

Geplaatst doorHavik48

Afmetingen143 cm x 163 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits Linnemann - Spaans landschap 1 kopen? Bied vanaf 350!

Frits Linnemann - Spaans landschap 1

Geplaatst doorHavik48

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny Riemens - De Ontmoeting - 1957 kopen? Bied vanaf 250!

Henny Riemens - De Ontmoeting - 1957

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1957
Afmetingen17 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henny Riemens - Aarden architectuur in Afrika kopen? Bied vanaf 250!

Henny Riemens - Aarden architectuur in Afrika

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1957
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Zoltin Peeter - De val kopen? Bied vanaf 75!

Zoltin Peeter - De val

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2000
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Sips - Hallpiece kopen? Bied vanaf 50!

Roland Sips - Hallpiece

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2001
Afmetingen87 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 50!

Margreet Bouman - Kop + Wegen

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal1999
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!

Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lenneke Saraber - Paadje in het licht. kopen? Bied vanaf 75!

Lenneke Saraber - Paadje in het licht.

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanny Ramaer - De droom van de koning. kopen? Bied vanaf 50!

Hanny Ramaer - De droom van de koning.

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2002
Afmetingen98 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Hermkens - Litho, Paris - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!

Jeroen Hermkens - Litho, Paris - Ingelijst (Zeer groot en zwaar)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen152.5 cm x 127.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hetty Mertz - Aquarel, Z.T. Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Hetty Mertz - Aquarel, Z.T. Stilleven - Ingelijst

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen80.5 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Lelies voor Saskia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Marcel Schellekens - Kleurenets, Lelies voor Saskia - Ingelijst

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Franse - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Kees Franse - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst

Jaartal1980
Afmetingen75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met bloemen

Tekening / Aquarel

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen72 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd