1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2702 kunstwerken aangeboden
Irine Ionesco - De vogelvrouw kopen? Bied vanaf 550!

Irine Ionesco - De vogelvrouw

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1984
TechniekGemengde techniek
Afmetingen51 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Hermkens - Litho, Monastiraki Athene - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jeroen Hermkens - Litho, Monastiraki Athene - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny Riemens - Roger Raveel voor zijn schilderij kopen? Bied vanaf 120!

Henny Riemens - Roger Raveel voor zijn schilderij

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen23.9 cm x 30.2 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Weijburg - Kleurenets, Home: Faxaflói, Ireland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Rolf Weijburg - Kleurenets, Home: Faxaflói, Ireland - Ingelijst

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen73 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Irine Ionesco - Het boeket bloemen kopen? Bied vanaf 250!

Irine Ionesco - Het boeket bloemen

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Afmetingen17.5 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst

Jaartal1985
Afmetingen69.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Irine Ionesco - G - 1987 kopen? Bied vanaf 550!

Irine Ionesco - G - 1987

Fotografie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1987
Afmetingen43.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tilly Moes - Bloemen stilleven met seringen kopen? Bied vanaf 80!

Tilly Moes - Bloemen stilleven met seringen

Geplaatst doorsplendourart

Afmetingen60 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Endlich - Bloemen stilleven anemonen kopen? Bied vanaf 80!

Henri Endlich - Bloemen stilleven anemonen

Geplaatst doorsplendourart

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joe Wols - Lot van twee werken met gemengde techniek op papier, De Deur en Provance kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van twee werken met gemengde techniek op papier, De Deur en Provance

Jaartal1992
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 500!

Élysée Maclet - Bateau au deux rives

Geplaatst doorReginald

Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
José Retelet - pad langs de kloostermuur kopen? Bied vanaf 115!

José Retelet - pad langs de kloostermuur

Geplaatst doorWSnoeren

Jaartal1979
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joe Wols - Lot van vijf kleurrijke tekeningen met aquarel, verf en balpen kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van vijf kleurrijke tekeningen met aquarel, verf en balpen

Afmetingen25 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van vier tekeningen met potlood, Schetsen kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van vier tekeningen met potlood, Schetsen

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 75!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!!

Geplaatst dooryellow8

Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van drie potlood- en stifttekeningen, Schetsen kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van drie potlood- en stifttekeningen, Schetsen

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Trompe-l'oeil (stenen wand object) kopen? Bied vanaf 30!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trompe-l'oeil (stenen wand object)

Beeld / Object

Geplaatst dooraartsen

Jaartal2021
TechniekSteen
Afmetingen28 cm x 20 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Brood - Kleurenzeefdruk VLIEGTUIG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk VLIEGTUIG Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gertjan Scholte-Albers - “Knotwilgen bij Baggerputten” kopen? Bied vanaf 2900!

Gertjan Scholte-Albers - “Knotwilgen bij Baggerputten”

Geplaatst doorAardbei1

Jaartal2012
Afmetingen110 cm x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Bruers - Paysage kopen? Bied vanaf 45!

Frans Bruers - Paysage

Geplaatst doorWSnoeren

Jaartal1951
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Joe Wols - Lot van drie tekeningen, Figuratief kopen? Bied vanaf 3!

Joe Wols - Lot van drie tekeningen, Figuratief

Jaartal1966
Afmetingen44.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes kopen? Bied vanaf 150!

Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Corneille - De voetballers De Ballon D'Or met 24 karaats bladgoud op de bal kopen? Bied vanaf 250!

Corneille - De voetballers De Ballon D'Or met 24 karaats bladgoud op de bal

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Hirdes - Gemengde techniek op doek, Z.T. Landschap - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!

Eric Hirdes - Gemengde techniek op doek, Z.T. Landschap - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen143 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franscz Witte - Acryl op papier, Model - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Franscz Witte - Acryl op papier, Model - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen61.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 380!

Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Handgesigneerd exemplaar The Umbrellas met stukje stof - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 110!

Christo - Handgesigneerd exemplaar The Umbrellas met stukje stof - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Gesigneerde postkaart - Name ist gleich Adresse kopen? Bied vanaf 110!

Joseph Beuys - Gesigneerde postkaart - Name ist gleich Adresse

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!

Anton Heyboer - zonder titel

Geplaatst doorspeksnijder

Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met potten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met potten - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen74.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leon Janssen - Houtsnede, Bateau Melo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Leon Janssen - Houtsnede, Bateau Melo - Ingelijst

Jaartal1989
Afmetingen75 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Brone - Zeefdruk, Playing cricket at Melbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Rene Brone - Zeefdruk, Playing cricket at Melbourne - Ingelijst

Jaartal1984
Afmetingen83 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Uitgangspunt kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Uitgangspunt

Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Zeefdruk, Bezieling van een vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Miriam Slaats - Zeefdruk, Bezieling van een vrouw

Jaartal2003
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Schiffmacher - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 5!

Henk Schiffmacher - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal2007
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land kopen? Bied vanaf 7!

Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land

Jaartal2011
Afmetingen60 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II kopen? Bied vanaf 30!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Ik dacht aan Afrika - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Ik dacht aan Afrika - Ingelijst (Groot)

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 5!

Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Susan Ruiter - Lady on swing kopen? Bied vanaf 750!

Susan Ruiter - Lady on swing

Geplaatst doorHavik48

Jaartal2003
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot. kopen? Bied vanaf 135!

Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot.

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam

Geplaatst doorflokbluit

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I kopen? Bied vanaf 10!

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way III kopen? Bied vanaf 15!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way III

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away I kopen? Bied vanaf 11!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away I

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away III kopen? Bied vanaf 40!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away III

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II kopen? Bied vanaf 15!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst