Populair

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle populaire items in de veiling. Dit zijn items die door veel bezoekers van Kunstveiling bekeken en gevolgd worden.

filters 1
Er worden 1112 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10 kopen? Bied vanaf 45!

Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Wieseman - omstreeks 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Jaap Wieseman - omstreeks 1975

Geplaatst doorNeoGeo

Afmetingen123 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen55.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO. kopen? Bied vanaf 275!

Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geo Poggenbeek - zomers Landschap met hooibalen kopen? Bied vanaf 950!

Geo Poggenbeek - zomers Landschap met hooibalen

Geplaatst doorGoedgevonden

Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!

Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst

Geplaatst doorARTillery

Jaartal1993
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties kopen? Bied vanaf 3!

Ngbaka - Rijk gedecoreerd met zwarte, witte en rode scarificaties

Etnografica

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen24.5 cm x 14.5 cm x 10 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!

Theo van der Nahmer - "Marianne"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1977
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zao Wou-Ki - Porseleinen bord door Atelier de Segries kopen? Bied vanaf 200!

Zao Wou-Ki - Porseleinen bord door Atelier de Segries

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen25 cm x 25 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Roger Raveel - Houtsnede, Naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Roger Raveel - Houtsnede, Naakt - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen92.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Ets uit de map Op bezoek bij Roger Raveel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Roger Raveel - Ets uit de map Op bezoek bij Roger Raveel - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekVaria
Afmetingen26 cm x 35 cm (h x b)
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 1!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Ets, Eros teistert elk gewas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Roger Raveel - Ets, Eros teistert elk gewas - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Roger Raveel - Ets, Gearceerde atmosfeer en boomgaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Roger Raveel - Ets, Gearceerde atmosfeer en boomgaard - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Henneman - Marthe Röling, Markus Raetz e.a. - Nr. 1-6 van NEWS (N.E.W.S.) Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 250!

Jeroen Henneman - Marthe Röling, Markus Raetz e.a. - Nr. 1-6 van NEWS (N.E.W.S.) Zeldzaam!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Wessel Couzijn - 12 drukken in gemengde techniek in originele map, IL, Steenschrijvers deel 2 kopen? Bied vanaf 400!

Wessel Couzijn - 12 drukken in gemengde techniek in originele map, IL, Steenschrijvers deel 2

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekPortfolio
Afmetingen43.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Straatgevecht - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Straatgevecht - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen109 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Ets/aquatint en reliëfdruk, Romance de la luna luna - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Ru van Rossem - Ets/aquatint en reliëfdruk, Romance de la luna luna - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage kopen? Bied vanaf 100!

Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johnny Friedlaender - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Johnny Friedlaender - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Litho, Gekooide duif - Ingelijst kopen? Bied vanaf 700!

Roger Raveel - Litho, Gekooide duif - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Gouache op papier, Koppensneller - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Henk Vierveijzer - Gouache op papier, Koppensneller - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 20!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!

Aat Veldhoen - Zittende naakte man - Rotaprent

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Guillaume Le Roy - Geen titel kopen? Bied vanaf 85!

Guillaume Le Roy - Geen titel

Geplaatst doorPablo1976

Jaartal1986
Afmetingen93 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eppo Doeve - Gouache kopen? Bied vanaf 195!

Eppo Doeve - Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekGouache
Afmetingen43.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schonk - Lithografie Reiger kopen? Bied vanaf 35!

Jan Schonk - Lithografie Reiger

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walasse Ting - geen titel [ZEER GROOT] kopen? Bied vanaf 565!

Walasse Ting - geen titel [ZEER GROOT]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Harry van den Broek - Meisje met de appels kopen? Bied vanaf 350!

Harry van den Broek - Meisje met de appels

Geplaatst doormichaelvanheck

Jaartal1973
Afmetingen76 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001 kopen? Bied vanaf 245!

Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001

Geplaatst doorAxel

Jaartal2001
Afmetingen84 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Brauck - Les couleurs de Provence kopen? Bied vanaf 25!

Willem Brauck - Les couleurs de Provence

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2006
Afmetingen72 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - La femme et I'oiseau kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - La femme et I'oiseau

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2003
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Antoni Tapies - Carborundum, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekCarborundum
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Bram Bogart en 10 anderen. Vlaamse kunst '73. kopen? Bied vanaf 1750!

Roger Raveel - Bram Bogart en 10 anderen. Vlaamse kunst '73.

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1973
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - VouwVorm kopen? Bied vanaf 950!

Rien Goene - VouwVorm

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBrons
Afmetingen43 cm x 23 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan van der Zee - Abstracte compositie met lijst kopen? Bied vanaf 135!

Jan van der Zee - Abstracte compositie met lijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
Afmetingen47 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Geni Peter - geometrische vormen kopen? Bied vanaf 325!

Geni Peter - geometrische vormen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1962
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen61 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 65!

Jan Bernard Meinen - Doprsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Zwart - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Peter Zwart - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rik van Iersel - zonder titel 1997 kopen? Bied vanaf 525!

Rik van Iersel - zonder titel 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Peter Schenk - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Peter Schenk - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen33 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Klaui - Klaui 89-2 kopen? Bied vanaf 60!

Hans Klaui - Klaui 89-2

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen66 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - zonder titel kopen? Bied vanaf 415!

Bram van Velde - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Amerentske Koopman - Stripes II kopen? Bied vanaf 195!

Amerentske Koopman - Stripes II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2020
Afmetingen22 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Luis Filcer - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Luis Filcer - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst