3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7895 kunstwerken aangeboden
Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 495!
Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2007
Afmetingen102 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool kopen? Bied vanaf 300!
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool

Geplaatst doortakamine

Jaartal1984
Afmetingen69.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen50.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot) kopen? Bied vanaf 1!
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965 kopen? Bied vanaf 1995!
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Abstracte compositie

Geplaatst doorkunst_online

Afmetingen82 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2003
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen102 cm x 67.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2100!
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1951
Afmetingen81 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond kopen? Bied vanaf 299!
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De Oervogel (groot werk en ingelijst) kopen? Bied vanaf 699!
Anton Heyboer - De Oervogel (groot werk en ingelijst)

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1988
Afmetingen112 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Yang - prachtig portret van dame | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Ronald Yang - prachtig portret van dame | olieverfschilderij - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen102 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 595!
Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen117 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - schilderij op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Finn Pedersen - schilderij op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Afmetingen71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Peters - olieverf op paneel: Babylon belegerd kopen? Bied vanaf 1250!
Eugene Peters - olieverf op paneel: Babylon belegerd

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen107 cm x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Vrouw met vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac Volbeda - Acryl op doek, Harris 2000 - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!
Jac Volbeda - Acryl op doek, Harris 2000 - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen158 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Rode Berg kopen? Bied vanaf 1900!
Pieter Defesche - Rode Berg

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1995
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 800!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen39.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mario Eloy - Acryl op paneel, Donker ogenlicht in het duister - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Mario Eloy - Acryl op paneel, Donker ogenlicht in het duister - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1969
Afmetingen127.5 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - De oervogel .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen200 cm x 225 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
Afmetingen97 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Matthieu Wiegman - Hongerige spijzen kopen? Bied vanaf 450!
Matthieu Wiegman - Hongerige spijzen

Geplaatst doorkunst_online

Afmetingen102 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Narcisse Tordoir - Femme Nude kopen? Bied vanaf 200!
Narcisse Tordoir - Femme Nude

Geplaatst doorMDalen

Jaartal1974
Afmetingen123 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2012
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Zonder titel (koepel-vorm) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Zonder titel (koepel-vorm) - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen40.5 cm x 44.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - ANTON HEYBOER - PRIMAIRE LEVEN - 5 BLADIGE ETS UIT 1980 kopen? Bied vanaf 7500!
Anton Heyboer - ANTON HEYBOER - PRIMAIRE LEVEN - 5 BLADIGE ETS UIT 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorProArt

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen120 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Jacob Boots - Gezicht kopen? Bied vanaf 750!
Jacob Boots - Gezicht

Geplaatst doorMDalen

Jaartal1962
Afmetingen84 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen182 cm x 161 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 800!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
Afmetingen102 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen180 cm x 110 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel

Geplaatst doorartprojects

Jaartal1993
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen160 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Frans Koolen - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Frans Koolen - Onbekend

Geplaatst doorParis2022

Jaartal1983
Afmetingen150 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jean Girigori - Olieverf op doek, Un passado presente (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 800!
Jean Girigori - Olieverf op doek, Un passado presente (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen140 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
Afmetingen65 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Kees Gerritse - Olieverf op doek , Licht bewolkt – surrealistisch - ingelijst, 90x110 cm - 2004 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Gerritse - Olieverf op doek , Licht bewolkt – surrealistisch - ingelijst, 90x110 cm - 2004

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2004
Afmetingen91.5 cm x 111.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in geel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in geel (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen122 cm x 122 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 300!
Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image

Jaartal2003
Afmetingen85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Three Female Figures kopen? Bied vanaf 400!
Theo Mackaay - Three Female Figures

Geplaatst doormonty8

Jaartal2012
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barend van Hoek - Olieverf op paneel, Pa, studie voor vrouw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Barend van Hoek - Olieverf op paneel, Pa, studie voor vrouw (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen144 cm x 193.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot)

Jaartal2010
Afmetingen57 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen42 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot)

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ossip - Gemengde Techniek - Stoel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Ossip - Gemengde Techniek - Stoel (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen180 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst