3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8027 kunstwerken aangeboden
Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - I'm a King Bee

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!
Olivier Beijn - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ludwig Stainer - Laren - houtsnede, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ludwig Stainer - Laren - houtsnede, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen42 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster kopen? Bied vanaf 65!
Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pilar Francesch - Venus kopen? Bied vanaf 250!
Pilar Francesch - Venus

Beeld / Object

Geplaatst doorWillemCremer

TechniekBrons
Afmetingen40 cm x 15 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht7400 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 40!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 99!
Peter Klashorst - Amy Winehouse

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2022
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Harting - Ets - Staalstraat Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Dirk Harting - Ets - Staalstraat Amsterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNoreen

TechniekEts
Afmetingen66 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Atelier Jérémy and Marie - Unfold, the handmade table lamp - premiering! kopen? Bied vanaf 150!
Atelier Jérémy and Marie - Unfold, the handmade table lamp - premiering!

Design

Geplaatst doorBianca81

Jaartal2022
Afmetingen23 cm x 11 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
GesigneerdOngemerkt
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 35!
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nacht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Mona Lisa kopen? Bied vanaf 99!
Peter Klashorst - Mona Lisa

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 40!
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Vrouwelijk naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
William Henry Bartlett - Ets, ingekleurd - Montalbans Tower Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
William Henry Bartlett - Ets, ingekleurd - Montalbans Tower Amsterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNoreen

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 62!
Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - (Punk) Meisje met de parel kopen? Bied vanaf 99!
Peter Klashorst - (Punk) Meisje met de parel

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Indiaan - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Espen Hagen - Indiaan - zeefdruk, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kurt Lob - Mort - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Mort - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
William John Cooke - Ets, ingekleurd - Boompjes Rotterdam kopen? Bied vanaf 25!
William John Cooke - Ets, ingekleurd - Boompjes Rotterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNoreen

TechniekEts
Afmetingen15.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brons (Onbekend) - Tors vrouw kopen? Bied vanaf 165!
Brons (Onbekend) - Tors vrouw

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen12.5 cm x 7 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Klashorst - Meisje met de parel kopen? Bied vanaf 99!
Peter Klashorst - Meisje met de parel

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Landschap met dreigende wolken kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Landschap met dreigende wolken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErkel2011

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk van Haaren - Zicht op een rivier met molen kopen? Bied vanaf 100!
Dirk van Haaren - Zicht op een rivier met molen

Geplaatst doorNoreen

TechniekGouache
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErkel2011

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen8 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Gezicht vanaf water op molens kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Gezicht vanaf water op molens

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErkel2011

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen8 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Boerderij in landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErkel2011

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Court Veldkamp - landschap kopen? Bied vanaf 35!
Court Veldkamp - landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHoutskool
Afmetingen27 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Everything .

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Verstijnen - Onbekend kopen? Bied vanaf 70!
Henri Verstijnen - Onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMonaken

Jaartal2000
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Annemarie Spijkerman - zonder titel

Afmetingen58 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Delphine Boël - "LOVE" collectie 4 ! Stuks. Kandelaar, Tafelkan en 2 vazen. kopen? Bied vanaf 250!
Delphine Boël - "LOVE" collectie 4 ! Stuks. Kandelaar, Tafelkan en 2 vazen.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBianca81

Jaartal2017
Afmetingen27 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Bob Dylan - The Brazil Series kopen? Bied vanaf 1!
Bob Dylan - The Brazil Series

Kunstboeken

Geplaatst doorPichonbooks

Jaartal2010
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Laatste
kans
Eliseo Mattiacci - I pesci kopen? Bied vanaf 50!
Eliseo Mattiacci - I pesci

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - Tempête sur les Pays Bas kopen? Bied vanaf 60!
Martin Engelman - Tempête sur les Pays Bas

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 180!
Ferdinand Vonck - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Giulio Paolini - Vedo (la decifrazione del mio campo visivo), 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Giulio Paolini - Vedo (la decifrazione del mio campo visivo), 1969

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1969
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Meeuwis van Buuren - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 295!
Meeuwis van Buuren - Zeegezicht

Geplaatst doorMartinovic070

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Novy Bor - Han de Kluijver - Het zichtbare teken kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor - Han de Kluijver - Het zichtbare teken

Glas / Keramiek

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Jaartal2014
Afmetingen17 cm x 11 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962

Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Henk Henriet - Slapend puppy + Twee kinderen kopen? Bied vanaf 85!
Henk Henriet - Slapend puppy + Twee kinderen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen27 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Meertje Kaal - Prachtig schilderij - titel " DE GRIP OP JEZELF " met gedicht kopen? Bied vanaf 45!
Meertje Kaal - Prachtig schilderij - titel " DE GRIP OP JEZELF " met gedicht

Geplaatst doortien

Jaartal1998
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Royal Leerdam - Simsa Cho - Sim-sa-la-bim kopen? Bied vanaf 75!
Royal Leerdam - Simsa Cho - Sim-sa-la-bim

Glas / Keramiek

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Jaartal1998
Afmetingen26 cm x 13 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jan Naezer - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 105!
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1980
Afmetingen64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst