Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19
theo-swagemakers-stilleven-met-9-aardappels
Schilderijen

B2742

Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Marouffle
Voorstelling: Stilleven met 9 aardappels
Gesigneerd: ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 20 x 20 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat

...
€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
wim-schuhmacher-planten-en-insekten-kleurenlitho
Grafiek

Kleurenlitho door Wim Schuhmacher

Voorstelling van planten en insekten

Losbladig, beeldmaat 26x43

Herkomst: collectie Schildersprenten uit 1947

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
hendrik-weegewijs-1875-1964-olieverf-op-doek-heidelandschap
Schilderijen

Een prachtig en groot (heide-) landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik Weegewijs (1875-1964). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 108 cm. x 69 cm. Doekmaat: 95 cm. x 56 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft 1 restauratie ondergaan (zie foto's). De lijst ...

€ 210,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
joop-kropff-den-haag-1892-delft-1979-olieverf-op-doek-jonge-man
Schilderijen

Een prachtig olieverfschilderij (portret van een jonge man) van de kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 40,5 cm. x 50,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 40 cm. Conditie doek: goed ( is wel gerestaureerd).De lijst heeft wat gebruik...

€ 315,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
litho-uit-1847-locataires-et-proprietaires
Grafiek

Beeldmaat 30x21 cm, in goede gebruikte staat.

Achter passepartout en glas, ingelijst (lichte schade), 41x31 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
theo-groeneveld-1897-1969-bloemenpracht-met-bloemenmannetje-olieverf
Schilderijen

THEO GROENEVELD 1897-1969

BLOEMENTUIN MET BLOEMEN MANNETJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 43 X 49 CM

gesigneerd rechts onder th groeneveld en dd 1951

zonder lijst

STAAT ; ZEER GOEDE ORGINELE STAAT zonder herstellingen

AUTHENTICITEIT VOLLE...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
frederik-kasenda-olieverf-plus-mooie-kwaliteit-onbekende-aquarel
Schilderijen

OLIEVERF OP PAPIER / KARTON, ZICHTMAAT 48X20 CM, IN GOEDE STAAT.

GESIGNEERD R.O. (MET EEN TOEVOEGING).

IN EEN FRAAIE LIJST MET ENIGE SCHADE, ACHTER GLAS, 53X26 CM.

>DAARBIJ EEN PRACHTIGE AQUAREL VAN EEN ONBEKENDE KUNSTENAAR,

12X31 CM, IN GOED...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
poortje-bij-het-oude-stadhuis-van-rothenburg-gesigneerde-chromoprint
Grafiek

Beeldmaat 26x20 cm.

Gesigneerd in de druk rechtsonder.

Achter glas en passepartout, in een fraaie lijst, 41x34 cm.

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
charles-blondin-kleurenets-van-parijs-handgesigneerd
Grafiek

Plaatrand ca 20x30 cm, ets is in goede staat.

Achter glas en passepartout, in een fraaie lijst igst, 31x38 cm.

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
gerard-windt-lezende-man-olieverf-op-doek
Schilderijen

Doek op een spieraam, maat 33x26 cm.

In goede staat, cracquelé en enige randschade.

In een fraaie lijst in behoorlijke conditie, 42x35 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
slapend-meisje-in-een-kinderstoel-olieverf-marouflé
Schilderijen

Linnen, bevestigd op karton, 28x21 cm, in goede staat, zeer lichte vouw midden links.
Waarschijnlijk jaren 50. Onduidelijk gesigneerd links midden.
Ingelijst in een fraaie houten lijst met lichte schade, 35x28 cm.

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
Aantal biedingen
1
wilhelmus-l-wijmans-1888-1976-maroufle-rotsachtige-franse-kust
Schilderijen

Een werkelijk schitterend kunstwerk van de Nederlandse Wilhelmus L. WIJMANS (1888 - 1976). Met lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1958. Afmetingen met lijst: 86 cm. x 66 cm. Beeldmaat: 70 cm. x 50 cm. Conditie kunstwerk: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Info: w...

€ 345,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
maxime-lalanne-heliogravure-la-meuse-avant-rotterdam-1881
Grafiek

La Meuse, avant Rotterdam
Een heliogravure uit 1881 gemaakt door Dujardin, naar een tekening van Maxime Lalanne.

Conditie:
voldoende marge, papier beschadigd in de marge rechtsonder, verso: blank.

Afmetingen
blad 17 x 23,5 cm
gravure 11 x ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KoenKool
ype-wenning-1879-1959-olieverf-op-doek-landschap-met-koeien-bij-een-boerderij
Schilderijen

Een zeer fraai landschapsschilderij van de kunstenaar Ype Wenning (1879-1959). Met een prachtige goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 78 cm. x 58 cm. Doekmaat: 60 cm. x 40 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Info: www.rkd.nl/wenning.

...
€ 345,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-van-der-heijden-1911-1992-olieverf-op-paneel-gezicht-op-amsterdam
Schilderijen

Een prachtig stadsgezicht (op Amsterdam) van de kunstenaar Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 34 cm. Paneelmaat: 41 cm. x 17 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Info: www.rkd.nl/heijden...

€ 240,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
henri-goetz-ets-composition
Grafiek

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 45  Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen:

Vel: 50 x65 cm. Ets: 32 x47 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
theo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloemen
Schilderijen

Een prachtig bloemstilleven van de Nederlandse kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55,5 cm. x 49 cm. Boardmaat: 37,5 cm. x 31 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.

Info:

T...

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
toegeschreven-aan-jacob-dooijewaard-1876-1969-olieverf-op-doek-de-keukenmeid
Schilderijen

Een heel fraai genre schilderij van de Nederlandse kunstenaar Jacob Dooijewaard (1876-1969) (toegeschreven aan). Met goudkleurige lijst. Niet gesigneerd. Afmetingen met lijst: 45,5 cm. x 54,5 cm. Doekmaat: 36 cm. x 45 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afh...

€ 290,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-haagse-school
Schilderijen

Een schitterend kunstwerk (Museale kwaliteit) van de Nederlandse kunstenaar George Jan (Geo) Poggenbeek (1853-1903). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 73 cm. x 55 cm. Paneelmaat: 51,5 cm. x 33,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS(in ...

€ 1995,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
frits-hubeek-1884-1952-haagse-school-olieverf-op-doek-polderlandschap
Schilderijen

Een schitterend landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Frits Hubeek (1884-1952). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder en gedateerd 1922. Afmetingen met lijst: 68,5 cm. x 48,5 cm. Doekmaat: 58 cm. x 38 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.

...
€ 445,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
thomas-van-wissen-1866-1954-olieverf-op-paneel-winterlandschap
Schilderijen

Een zeer fraai wintergezicht van de Nederlandse kunstenaar Thomas van Wissen (1866-1954). Met lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 34,5 cm. x 24,5 cm. Paneelmaat: 29,5 cm. x 20 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is o...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hollandse-school-19e-eeuw-olieverf-op-paneel-landschap-met-figuren
Schilderijen

Een prachtig 19e eeuws landschapsschilderij (Hollandse school). Mooi gelijst.Niet gesigneerd. Afmetingen met lijst: 60 cm. x 50 cm. Paneelmaat: 49 cm. x 39 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het paneel is professioneel gerestaureerd (zie foto achterzijde paneel). Het kunstwerk wordt goed gepakt en ...

€ 140,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
chinees-borduurwerk-van-rond-1900
Schilderijen

Chinees borduurwerk op zijde licht beschadigd.

Afmeting 82 bij 21 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Berke139
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een zeer fraai (herfst) bosgezicht van de kunstenaar Geo POGGENBEEK (1853-1903). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 36 cm. x 45 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 30,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ...

€ 365,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
wolvens-henri-victor-aquarel-familie-etend-aan-tafel
Tekeningen / Aquarel

AQUAREL GOUACHE 26,5 X 21 DOOR HENRI VICTOR WOLVENS INGEKADERD EN GETEKEND RECHTS ONDER

"FAMILIE ETEND AAN TAFEL"

WOLVENS HENRI VICTOR ° 1896 - 1977 BEHOORT TOT DE POSTEXPRESSIONISTEN - ANIMISTEN PRACHTIG WERK MISKENDE SCHILDER

VERZENDKOSTEN BELGI...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
bbtornado2
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19