Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
17
jan-poortenaar-londense-rijtuigen-bij-avond-ets
Grafiek - Handgesigneerd

Krachtige ets door Jan Poortenaar

Voorstelling van Londense rijtuigen bij avond.

Bijna Witsen-achtige voorstelling

Gelijst, beeldmaat 19x24, lijstmaat 35x40

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
Huidig bod
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
deense-dog
Tekeningen / Aquarel

Potlood Tekening van Otto Eerelman, genaamd Deense Dog. Zonder jaartal, maar vermoedelijk 1893.

Afmeting 24 x 16 cm. Op papier. Geen lijst.

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
PHavinga
david-schulman-1881-1966-winterzicht-op-de-klein-waterplas-te-laren
Schilderijen

Topwerk van David Schulman befaamd om zijn werk van besneeuwde boerderijen te Laren en Blaricum. Het aangeboden werk is een zicht op het Mauvezand tussen Laren en Blaricum waar het terugtrekkende ijs op '' de kleine waterplas '' de dooi aankondigt. olieverf op doek maat 80 x 50 cm ...

€ 2450,00
Eindtijd
Geplaatst door
FreddyB
jan-rijlaarsdam-1911-2007-hilversum-parijs-stadsgezicht
Schilderijen

Parijs stadsgezicht met vele figuren in de onnavolgbare en karakteristieke stijl van Jan Rijlaarsdam.olieverf techniek op doek maat 40x 40 cm. In linnen lijst met verguld en verhoogd midden deel maat 56 x56 cm. Het werk is in voortreffelijke staat en U kunt mij via kunstveiling .nl contacteren al...

€ 995,00
Eindtijd
Geplaatst door
FreddyB
schilderij-olieverf-op-doek-toon-tap-utrecht-1918
Schilderijen

schilderij, olieverf op doek, van Toon Tap (Utrecht 1918 - ), ingelijst en rechtsonder gesigneerd

afmetingen 50 x 60 cm.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
aquarel-henriette-marcus-1891-nassau
Tekeningen / Aquarel

aquarel van Henriette Marcus (1891 - 1993)

linksonder de tekst: 'Nassau' en gedateerd 1921 en rechtsonder gesigneerd, op de achterkant van de aquarel: 'H. Marcus, v. Br. Focklaan 4, Heemstede'

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
nicolaas-nico-eekman-houtgravure-marskramers
Grafiek - Handgesigneerd

houtgravure van Nikolaas Mathijs Eekman (1889 1973)

gesigneerd in de plaat

rijstpapier geplakt op dik papier

afmeting: 49 x 27 cm.

redelijke conditie (kleine restauratie aan de rechterkant, zie detailfoto)

Het werk ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
malfliet-droge-naaldets-landschap
Grafiek - Handgesigneerd

Een droge naaldets door Romain Malfliet. Landschapje, afmeting afbeelding 15 bij 25 cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkwartier
a-j-arie-zwart-olieverf-schilderij-vinkeveense-plassen
Schilderijen

A.J. (Arie) ZWART (1903-1981​)

Titel: Vinkeveense Plassen
Jaartal: z.j.
Gesigneerd: Ja, A.J. Zwart
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: ja, in originele houten lijst 63 x 83 cm.
Conditie: In goede staat

...
€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-winterlandschap
Schilderijen

Onebkend kunstenaar

Olieverf op paneel

xx eeuw

Afm : 57 cm x 47 cm // 49 cm x 39 cm

Prachtige setting - intense oogstrelende kleuren.

Heel mooi werk.

Aangetekende en verzekerde verzending.

Kan ook afgehaald worden.

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Artfoux
Aantal biedingen
1
schenk-gravure-admiraliteitshof-rotterdam
Grafiek - Handgesigneerd

Oude Gravure van de hand van Schenk.

Teksten zijn als volgt:

Het Amiraliteitshof met het jacht, waar mede de

Koning van Engelant naar Nimweg trok.

Domus praefectorum rei maritimae, una cum

liburna,qua Rex Angliac vehebatur, cum Neomagnum tenderet.

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Abbyart
paul-bodifée-landschap-met-boerendorp-op-achtergrond-olie-op-paneel
Schilderijen

9008

Kunstenaar: Paul Bodifée
Techniek: olie op paneel
Voorstelling: Landschap met gezicht op boerendorpje
Afmeting exclusief lijst (lxb): 13,5 x 23 cm
ongesigneerd

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Huidig bod
€ 41,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
Aantal biedingen
10
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-doek-stilleven
Schilderijen

Onbekend kunstenaar
Midden 20 ste eeuw
Stilleven
Olieverf op doek
Afm : 80 cm x 70 cm // 60 cm x 50 cm
Mooi ingekaderd in goudkleurige kader. De kader heeft gebruikssporen en behoord niet tot de verkoop.
Hij word er gratis bijgeleverd.
Mooi werk. k...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Artfoux
Aantal biedingen
1
jan-sirks-rotterdam-1885-1938-zeist
Grafiek - Handgesigneerd

Jan Sirks (Rotterdam 1885-1938 Zeist), gesign. r.o.,
Rijnhaven Rotterdam, kleurenets
Afmetingen: 35 x 48cm ( met lijst 67X52 cm )
In goede staat

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goldfish
jan-van-lijnschooten-gouache
Tekeningen / Aquarel

Jan van Lijnschooten

Gouache

Jaar onbekend

L.o. gesigneerd J. van Lijnschooten

Beeldmaat 20,50 x 28

Lijstmaat 32,50 x 41 cm

Geen glas in de lijst, verder heel aardige conditie!

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
PopmaPrima
lammert-van-der-tonge-twee-dames-aan-de-thee
Tekeningen / Aquarel

B9256

Kunstenaar: Lammert L. van der Tonge
voorstelling: koffietijd
Techniek: Gemengde techniek op papier
Gesigneerd: rechtsondeer gesigneerd

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
modern-realisme-elbert-hooijberg-groningen
Schilderijen

ELBERT HOOIJBERG

STILLEVEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM

GESIGNEERD E HOOIBERG

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 50 X 60 CM

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND 8,85 of OPHALEN IN ZAANDAM

voor verdere informatie ...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-stilleven-met-kruik-en-bloemen
Schilderijen

zeer oud schilderij van onbekend kunstenaar

her werk is olieverf op paneel

is in goede staat

stelt een stilleven voor met kruik en bloemen

mooie kleuren en verfstructuur

het schilderij is mooi ingekaderd met massieve bronskleurige kader

...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
kerselaar80
Aantal biedingen
6
onbekend-olieverf-op-paneel-water-gezicht
Schilderijen

Het schilderij is rechs onder wel gesineerd, maar is bij mijn niet bekend.

De afmeting van het schilderij is B 33 X H 27 cm.

Is ingelijst de afmeting is B 41 X H 34,5 cm.

Jaartal is onbekend.

Oplage is 1 en is op een houtpaneel geschildert.

Het sc...

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
duif
bob-brobbel-kleurenets-nederland-s-hervormde-kerk-te-assendelft
Grafiek - Handgesigneerd

Afmeting van de kleurenets is H 17,5 x B 12,5 cm.

De kleurenets is ingelijst de maat is H28,5 x B 22,5

De conditie van de kleurenets en lijst zijn goed.

Oplage is niet bekend.

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
duif
dirk-baksteen-ets-landschap-met-boerenschuur-1923
Grafiek - Handgesigneerd

Ets van Dirk Baksteen. Titel: landschap met boerenschuur. Gesigneerd rechtsonder met potlood. Rechtsboven in de druk gesigneerd en gedateerd. Afmetingen incl. passe-partout blad: H39,5 x b31,5 cm. Afmetingen blad ets: H20,5 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: H14 x b18 cm. Conditie: in goede st...

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
gesigneerd-v-d-pol-aquarel-amsterdam-vrouw-in-driehoekstraat-jordaan-ca-1950
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " vrouw in de Driehoeksttraat Jordaan "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 30 x 40 cm (bladmaat / niet ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
12
die-badende
Schilderijen

Schilderij van Anton Hackenbroich die Badende.

Ingelijst 205 cm bij 156 cm

€ 19500,00
Eindtijd
Geplaatst door
edwinkarnebeek
m-de-jongere-aquarel-en-stift-op-papier-havengezicht
Tekeningen / Aquarel

Havengezicht van M de Jongere ( 1912-1977 ) met gemengde techniek (aquarel met stift)
Mooie afmeting 87x47 cm
Met lijst 91x53 cm
Vooraan gesigneerd
Mooi kijkstuk van de haven in Rotterdam
Lijst is nog in goede staat met glas

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
marcv
gaston-pauwels-gent-1897-1983
Schilderijen

Gaston pauwels Gent 1897-1983 schilder,tekenaar,graficus.
opleiding Academie te Gent o.l.v.codron,Delvin en George Minne.
tweede voor de prijs van Rome in 1922
voorkeur voor portretten,composities met figuren, stillevens.

€ 149,00
Eindtijd
Geplaatst door
topart_design
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
17