Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
24
christo-verpakking-zeefdruk-2003-voor-unicef-handgesigneerd-oplage-100
Grafiek - Handgesigneerd

Kunstenaar : Christo Javacheff

Titel Verpakking

Jaar: 2003

Technik: kleurserigraphie

Edition:100

Exemplar:een uit de oplage

Signatuur: handgesigneerd met waskrijt

Papier:Büttenpapier

Afmetingen beeld : 58,5 x ...

€ 485,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
pieter-den-besten-maria-lecina-houtsnede-33
Grafiek - Handgesigneerd

Houtsnede door Pieter den Besten

Voorstelling van Maria Lecina, geïnspireerd op Een lied in honderd verzen door J.Werumeus Buning

Losbladig, beeldmaat 23x17, bladmaat 42x33

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Pieter den Besten 33'

Genummer...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
livinus-van-de-bundt-mystiek-figuur-naaldgravure
Grafiek - Handgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Naaldgravure door Livinus van de Bundt

Voorstelling van een mystiek figuur

Losbladig, beeldmaat 22x17, bladmaat 41x32

Gesigneerd in potlood r.o. 'Livinus'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
dick-elffers-mythologisch-paard-kleurenlitho
Bijzondere uitgaves

Kleurenlitho door Dick Elffers

Voorstelling van een mythologisch paard

Losbladig, beeldmaat 78x46, bladmaat 86x57

Niet gesigneerd

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
piet-rackwitz-houtsnede-donkere-dorpsstraat-met-personen
Schilderijen

Bijzonder fraaie houtsnede in een perfecte staat. Authentieke lijst nog aanwezig. Techniek: houtsnede. Naam kunstenaar is Piet Rackwitz (1982-1968). Gesigneerd aan de rechter onderzijde. Werk uit de eerste helft van de 20e eeuw. De afmetingen van de houtsnede zijn: 49 cm x 40 cm. De houtsnede is ...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
h-e-roodenburg-hooiberg-met-schuurtje-bij-loosduinen-ets-1911
Grafiek - Handgesigneerd

Fraai etsje uit de vroege periode van Hendrik Roodenburg

Voorstelling van een hooiberg met schuurtje bij Loosduinen

Losbladig, beeldmaat 11x7,2, bladmaat 14x9

Gesigneerd in potlood r.o. 'H.E.Roodenburg'

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
antoon-derkzen-van-angeren-aan-de-oever-van-de-rivier-ets
Grafiek - Handgesigneerd

Karakteristieke ets door Antoon Derkzen van Angeren

Voorstelling van een figuur wandelend aan de oever van de rivier

Gelijst, beeldmaat 20x25, lijstmaat 34x37

Gesigneerd in potlood r.o. 'A Derkzen v Angeren'

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
theo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-doek-bomen-bij-een-bosvennetje
Schilderijen

Een prachtig bosgezicht van de Nederlandse kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37,5 cm. x 31,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 24 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De authenticiteit wordt 100% gegarand...

€ 140,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
matthijs-hendrik-theo-schreuder-1893-1980-olieverf-op-doek-bloemstilleven
Schilderijen

Een prachtig bloemstilleven van de Nederlandse kunstenaar Matthijs Hendrik (Theo) Schreuder (1893-1980). Met een goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 60 cm. x 80 cm. Doekmaat: 50 cm. x 70 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.

...
€ 130,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
aart-van-dobbenburgh-litho-lentedroom
Grafiek - Handgesigneerd

Litho uit 1943. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld linksonder. Monogram en jaartal in de steen linksonder.

Beeldmaat 43 x 29 cm. Bladmaat 65 x 48 cm. Losbladig.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
aart-van-dobbenburgh-litho-vierde-landschap
Grafiek - Handgesigneerd

Litho uit 1952. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld linksonder. Monogram en jaartal in de steen rechtsonder.

Beeldmaat 41 x 29,5 cm. Bladmaat 63 x 48 cm. Losbladig.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
aart-van-dobbenburgh-litho-bloemenfantasie
Grafiek - Handgesigneerd

Litho uit 1955. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Monogram en jaartal in de steen rechtsonder.

Beeldmaat 42 x 30 cm. Bladmaat 65 x 48 cm. Losbladig.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jan-veringa-houtsnede-molen-de-slokop-bij-haarlem
Grafiek - Handgesigneerd

Houtsnede in goede staat. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 45 x 21 cm. Ingelijst. Lijstmaat 62,5 x 37,5 cm.

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
louis-hartz-ets-haventje-in-katwijk
Grafiek - Handgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en getiteld rechtsonder.

in de plaat gesigneerd linksonder.

Geannoteerd: "Proefdruk voor W.B.J.Jansen" linksonder.

Beeldmaat 10 x 14 cm. Bladmaat 16,5 x 22 cm. Losbladig.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
h-e-roodenburg-ets-doodewaard
Grafiek - Handgesigneerd

Vroege ets uit 1912 getiteld Doodewaard - Hoogwater bij Hien.

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 9,8 x 11,8 cm. Bladmaat 13,5 x 19 cm. Losbladig.

Catalogus nr. GK.E - 1912-12. Deze ets is vrij zeldzaam.

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
nanine-vallain-miniatuur-portret-duchesse-de-talleyrand-périgord
Schilderijen

Fijn geschilderd enamel miniatuur met het portret van de Duchesse de Talleyrand Périgord.

Gesigneerd linksonder met haar pseudoniem N.Piètre.

Beeldmaat 14 x9,5 cm, geëncadreerd in een verguld lijstje met schildpad achterzijde.

€ 925,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
p-a-schipperus-aquarel-dorpsstraat-met-personen-achter-een-kerk
Tekeningen / Aquarel

Aquarel uit 1918 die nog helder van kleuren is.

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 23 x 33 cm. Ingelijst. Lijstmaat 40,5 x 49,5 cm.

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
walter-neuhof-chateau-neercanne-maastricht-olie-op-doek-gesigneerd
Schilderijen

Walter Neuhof (1904-1982)

Chateau Neercanne Maastricht

Kasteel Neercanne (ook wel Château Neercanne; voorheen kasteel Agimont) is een 17e-eeuws barokkasteel in het Jekerdal bij de Nederlandse stad Maastricht. Neercanne ligt aan de Cannerweg in het zuidwestelijk deel van ...

€ 299,00
Eindtijd
Geplaatst door
JBK
Schilderijen

Walter Neuhof (1904-1982)

Chateau Neercanne Maastricht

€ 299,00
Eindtijd
Geplaatst door
JBK
peter-foeller-tekening-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

JC 053
Peter Foeller
"Pool"
Tekening
Ingelijst: 70x50 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
daanj
maurice-mareels-houtskoolschets-vrouw-boven-een-vuur
Tekeningen / Aquarel

Prachtige houtskoolschets van Maurice Mareels, eerste helft 20ste eeuw, middenonder in potlood gesigneerd. In de stijl van de Hollandse school: oude vrouw bij een ketel boven het vuur. Voorzien van fraaie goudkleurige brocante lijst. Tekening zelf heeft afmeting van 20x17cm. De lijst 38x33cm. All...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
aquarel-van-fr-overzier-uit-1995-van-de-sint-servaes-in-maastricht
Tekeningen / Aquarel

Aquarel van Fr.Overzier uit 1995 - van de Sint Servaes in Maastricht.

Prachtige aquarel in houten lijst van 58 x 46 cm.

De aquarel is gesigneerd.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
gaston-hoffmann-bukken-voor-de-schildersezel
Grafiek - Handgesigneerd

GASTON HOFFMANN

BUKKEN VOOR DE SCHILDERS EZEL

ETS IN DE MAAT 24 X 33 CM

GESIGNEERD MET POTLOOS ONDER

GEKADERD IN FRAAIE LIJST MET GLAS IN DE MAAT 40 X 50 CM

ETS IN ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND

...
€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
art-deco-dame-andre-gignac-1866-1956
Schilderijen

ANDRE GIGNAC PARIJS 1866- RIJSWIJK 1956

ART DECO DAME

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 30 X 40 CM

GESIGNEERD ONDER A GIGNAC

JAAR 1925

GEKADERD IN OUDE LIJST

VERZENDEN AANGETEKEND oF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

kleine meester...

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
frits-hubeek-stilleven-met-ketel
Schilderijen

B1663-2

Kunstenaar: Frits Hubeek
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: stilleven met ketel
Gesigneerd: rechtsonder en gedateerd '41
Afmeting exclusief lijst (lxb): 34 x 45 CM

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voor meer informati...

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
24