Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
18
j-a-herfst-bloeiende-tak-ets
Grafiek

Ets door Jan Andries Herfst

Voorstelling van een bloeiende tak

Losbladig, beeldmaat 34,5x30, bladmaat 41x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk l.o. 'J.A.Herfst 18'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
3
max-pechstein-weib-von-manne-begehrt-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Max Pechstein

Primitieve voorstelling getiteld: Weib von Manne begehrt

Losbladig, beeldmaat 25x16, bladmaat 30x20

Niet gesigneerd

Herkomst: bibliofiele uitgave

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
alfred-van-neste-kleurenets-brugge-in-de-sneeuw
Grafiek

Een karakteristiek werk van de Belgische kunstenaar Alfred van Neste (Brugge 1874 - 1969 Ukkel).

Titel: Brugge a.d.(?) neige (Brugge in de sneeuw)

Techniek: Kleurenets

Jaren: jaren '30

Oplage: 32/100

De ets is niet inge...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
cor-de-wolff-paardachtig-wezen-ets
Grafiek

Ets door Cor de Wolff

Voorstelling van een paardachtig wezen

Losbladig, beeldmaat 15x6,5, bladmaat  21x10

Gesigneerd r.o. 'CordeWolff', annotatie in opdracht m.o.

Authenticiteit volledig geaccepteerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
wim-izaks-onderwaterwereld-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Wim Izaks

Voorstelling van een schelp in een onderwaterwereld

Losbladig, beeldmaat 25x32

Gesigneerd r.o.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
litho-potlood-hand-getekend-ongesigneerd-ca-1880-gemaakt
Tekeningen / Aquarel

Dit werk is ongesigneerd handgetekende met potlood getekende litho.

De afmetingen zijn als volgt,

de hoogte van het schilderijtje is 29,5cm en is 52cm breed met een doorsnee van 59,5cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
hendrik-johannes-duiverman-1906-1973-gouache-hooiende-boer-op-erf
Schilderijen

Een prachtige gouache van de kunstenaar Hendrik Johannes DUIVERMAN (1906-1973). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 38 cm. Gouache: 39 cm. x 29 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen ...

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jo-schrijnder-eenden-aan-de-poel-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Gemengde techniek door Jo Schrijnder

Voorstelling van lente met eenden aan de poel

Gelijst, beeldmaat 36x26, lijstmaat 52x41

Gesigneerd in potlood l.o. 'Schrijnder'

Getiteld op achterzijde 'Lente aan de Poel'

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jan-jurrien-moolhuizen-olieverf-op-doek-laantje-met-bomen
Schilderijen

Jan Jurrien Moolhuizen. (Beilen, Midden-Drenthe 1900-1982 Beilen, Midden-Drenthe) Voorstelling: Laantje met bomen. Gesigneerd linksonder: J.J. Moolhuizen. Afm totaal: 58 cm bij 47 cm. Conditie: Uitstekend. Het wordt extra ingepakt, en aangetekend opgestuurd.

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
jeanne-oosting-kleurenlinosnede-japanse-kwartels
Grafiek

Kleurenlinosnede potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 49,5 x 28 cm. Bladmaat 58 x 35,5 cm. Losbladig.

Blad boven en onder vast getipt op karton.

Huidig bod
€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
marius-bauer-ets-een-vizier
Grafiek

Ets uit 1890. Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder.

Beeldmaat 37 x 54 cm. Bladmaat 43,5 x 59,5 cm. Losbladig.

In de plaat gesigneerd rechtsboven. Catalogus Van Wisselingh nr. 206.

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
a-derkzen-van-angeren-ets-werkkamer-van-d-g-van-beuningen-rotterdam
Grafiek

Ets uit 1915. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 5 linksonder.

Getiteld aan achterzijde. Beeldmaat 18,5 x 29 cm. Bladmaat 23,5 x 35,5 cm.

Losbladig.

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
willem-witsen-ets-groenendaal-rotterdam
Grafiek

Ets uit 1898. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 21,5 x 18 cm. Bladmaat 37,5 x 32,5 cm. Losbladig.

Catalogus De Groot nr. 90. Catalogus Boon nr. 83.

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
auguste-brouet-ets-le-cirque-pinder
Grafiek

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 17,2 x 34 cm. Bladmaat 26 x 41 cm. Losbladig.

Catalogus Geffroy nr. 88.  (klein scheurtje rechtsboven in de marge)

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
theo-groeneveld-1897-1969-bloemenpracht-met-bloemenmannetje-olieverf
Schilderijen

THEO GROENEVELD 1897-1969

BLOEMENTUIN MET BLOEMEN MANNETJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 43 X 49 CM

gesigneerd rechts onder th groeneveld en dd 1951

zonder lijst

STAAT ; ZEER GOEDE ORGINELE STAAT zonder herstellingen

AUTHENTICITEIT VOLLE...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
willem-j-weissenbruch-1864-1941-olieverf-op-paneel-molengezicht
Schilderijen

Een werkelijk schitterend molengezicht van de kunstenaar Willem J. Weissenbruch (1864-1941). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 44,5 cm. x 41,5 cm. Paneelmaat: 29 cm. x 26 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan zo aan de wand! Het werk wordt goed gepakt en GRATIS ...

€ 1750,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
cornelis-waterman-1893-1979-olieverf-op-doek-plas-met-opvliegende-eenden
Schilderijen

Waterman werd geboren en werkte in Amsterdam. In 1966 vertrok hij naar Johannesburg (Zuid-Afrika).

Het schilderij is typisch voor het Nederlandse werk van Waterman: een Hollands landschap met een bootje aan een plas en opvliegende eenden.

Huidig bod
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
zi0102
Aantal biedingen
1
marinus-heijl-aquarel-op-zee
Tekeningen / Aquarel

Mooie aquarel van Marinus Heijl Titel: Op zee. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H60 x b48 cm. Afmetingen board: 64 x 51 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden me...

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jos-rovers-aquarel-hortensia-een-chinees-beeld-quan-lin
Tekeningen / Aquarel

JOS ROVERS

HORTENSIA EN QUAN LIN BEELD

AQUAREL IN DE MAAT 42 X 49 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER J ROVERS 1943

GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 48 X 56 CM

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
theodoor-franciscus-goedvriend-stilleven-met-paddenstoelen
Schilderijen

Kunstenaar: Theodoor Franciscus Goedvriend
Techniek: Olieverf op board
Voorstelling: Stilleven met paddenstoelen
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 40 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
olieverf-op-paneel-zeezicht
Schilderijen

Olieverf op paneel - B. Cowez.
Conditie: goed.
Gesigneerd rechtsonder.
Ingelijst.

Afmetingen:
Lijst 60 x 45 cm, paneel 53 x 39 cm.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
fruit-in-een-schaal-van-andre-holslag-brabantse-schilder-breda
Schilderijen

Andre Holslag Breda 1904 - den haag 1967
Stilleven met druiven en sinaasappels
Medium - olieverf op linnen
Maat 48 x 50 cm
gesigneerd rechts onder Andre - zie fotos
Gekaderd in een oude lijst in de maat 52 x 55 cm

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
bj-brouwer-leerling-weissenbruch-haagse-school
Schilderijen

BJ BROUWER

BOER AAN HET WERKBIJ BOERDERIJ DE RAAD TE VOORBURG

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 30 X 40 CM

GESIGNEERD ONDER EN DD 1931

GEKADERD IN VERGULDE LIJST

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
jan-sirks-poortje-zierikzee-kleurenets
Grafiek

Jan Sirks. Geboren, Rotterdam 1885 - 1938 Zeist, Overleden. Afm totaal: 75 cm x 61 cm. Afm Ets: 57 cm x 44 cm. Dichte achterkant met ophangmogelijkheid en een zware houten lijst. Wordt zorvuldig ingepakt, i.v.m. glasplaat.

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Perrynoord
Aantal biedingen
13
etienne-roger-dame-en-heer-in-parijs-in-koets
Schilderijen

ETIENNE ROGER parijse schilder

PERSONEN in KOETS

Pastel schilderij in de maat 48 x 60 cm

Gelijst in lijst met glas in de maat 76 x 88 cm

Gesigneerd onder Etiennen en Paris

Jaar 1949

VERZENDEN BINNEN NEDERLAND 14 EURO AANGETEKEND

...
€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
18