Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19
sientje-mesdag-van-houten-1834-1909-studietekening-huizen
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig 19e eeuws kunstwerk ( gekleurde studietekening ) van de Nederlandse kunstenares Sientje Mesdag - van Houten (1834-1909). Meer dan 100 jaar oud!! Mooi achter glas en passe partout ingelijst. Gemonogrammeerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 26,5 cm. x 35,5 cm. Boardmaat: 14,5 cm. x ...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
herman-moerkerk-1879-1949-studietekening-mode-ii
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig kunstwerk van de Nederlandse kunstenaar Herman Moerkerk (1879-1949). Mooi achter glas ingelijst. gesigneerd rechts midden. Afmetingen met lijst: 31 cm. x 37 cm. Beeldmaat: 14 cm. x 18,5 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt gratis (binnen Nederland) ver...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-sirks-1885-1938-olieverf-op-doek-stilleven
Schilderijen

Een schitterend stilleven van de Nederlandse kunstenaar Jan Sirks (1885-1938). Met een prachtige goudkleurige lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 47 cm. x 61 cm. Doekmaat: 36 cm. x 50 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft wat craquele. Maar dat is absoluut niet stor...

€ 385,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
frits-stapel-linoleumsnede-schoenmakertje
Tekeningen / Aquarel

Linoleumsnede, afgedrukt op vloeipapier, gesigneerd plus jaartal '31 of '51 (niet goed leesbaar). Zoon Dick Stapel (1942): "ik vraag me af of het jaartal niet 1931 moet zijn (ik kon dat niet goed zien op je foto); de titel “schoenmakertje“ links onder klopt met het feit d...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
EK1960
martin-roestenburg-de-dommel-landgoed-soeterbeek
Schilderijen

op olieverf geschilderd in 1936 door Martin Roestenburg (ondertekend)

afmetingen 110cmbreed en 85 cm hoogte

prachtig ingelijsd schilderij

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Casadelrey2
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-forever
Grafiek

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek: Kleurenzeefdruk op papier

Lijst: Zware museumlijst met glas, voorzien van ophang systeem, kan zo aan de muur

Oplage: 152 / 250

Afmeting: 70 x 80 cm 75 x 105 cm

Signering: Hand gesigneerd op voorzijde

...

€ 700,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
a-w-van-munster-delftsche-poort-rotterdam-litho
Grafiek

Fraaie klassieke litho door A.W. van Munster

Voorstelling van de Delftsche Poort in Rotterdam

Mooi tijdsbeeld met links tram en Laurenstoren

Gelijst, beeldmaat 9x14,5, lijstmaat 27x33

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
j-van-oost-rotterdamse-wederopbouw-tekening
Tekeningen / Aquarel

Tekening door J. van Oost

Voorstelling van wederopbouw in Rotterdam

Losbladig, beeldmaat 33x50

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
albert-baertsoen-oude-zeeuwse-huizen-ets
Grafiek

Ets door Albert Baertsoen

Voorstelling van oude Zeeuwse huizen

Losbladig, beeldmaat 35x35, bladmaat 69x50

Niet gesigneerd, getiteld l.o. in potlood 'Middelburg'

Annotatie op achterzijde '141 Oude Zeeuwse huizen'

Literatuur: Paul Ee...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
lou-strik-de-fluitspeler-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Lou Strik

Voorstelling van een fluitspeler in het park

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x8, p.p.maat 32x24

Gesigneerd in potlood r.o. 'Lou Strik'

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
lou-strik-mens-vogel-vis-ets
Grafiek

Ets door Lou Strik

Symbolische voorstelling van een mens, vogels en een vis

Losbladig, beeldmaat 20x15, bladmaat 32x24

Gesigneerd r.o. in de druk 'Strik'

Uitgave Vereniging tot bevordering van Beeldende Kunsten

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
wim-schuhmacher-corpus-christi-met-dode-vogel-kleurenlitho
Grafiek

Kleurenlitho door Wim Schuhmacher

Voorstelling van een Corpus Christi met een dode vogel

Losbladig, beeldmaat 57x34, bladmaat 63x48

Gesigneerd r.o. 'W.Schuhmachr' en l.o. in de druk 'W. Schuhmacher'

...
Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
antoon-markus-1870-1955-olieverf-op-doek-landschap-met-figuren
Schilderijen

Een schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Antoon Markus (1870-1955). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 73 cm. x 54 cm. Doekmaat: 60 cm. x 40 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiter...

€ 280,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-voerman-jr-struikgewas-ets
Grafiek

Ets door Jan Voerman Jr

Voorstelling van een overwoekerend struikgewas

Losbladig, beeldmaat 15x20, bladmaat 24x32

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de druk 'JVJr' en '1959'

Herkomst: Vereniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten

...
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onbekende-kunstenaar-20e-eeuw-olieverf-op-paneel-oud-stads-tafereel
Schilderijen

Weergave van een oud stads tafereel. In de stijl van bijvoorbeeld Cor van Eijk (1914-1990). Techniek: olieverf op paneel. Niet gesigneerd. De afmetingen van het paneel zijn: 22 cm x 28 cm. Inclusief de fraai bewerkte houten lijst zijn de afmetingen: 32 cm x 38 cm.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
onbekende-kunstenaar-monogram-de-h-olieverf-op-doek-waterlandschap
Schilderijen

Fraai oud doek, voorstellende Waterlandschap. Onbekende kunstenaar, alleen monogram De H. (20e eeuw). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 50 cm x 40 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 63 cm x 53 cm. Verkeert in een mooie staa...

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
Aantal biedingen
1
h-vd-poll-krijttekening-meisje
Tekeningen / Aquarel

Prachtig portret.

Gesigneerd H vd Poll.

Naar mijn mening Herbert van der Poll. Maar kan niet garanderen

In goede staat.

Nette lijst.

Afmeting inclusief lijst 45x36cm

Zie foto's.

Glasbreuk risico koper!

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
gaston-hoffmann-kleurenets-l-accord
Grafiek

Gesigneerd.

Algemeen goede staat

In lijst achter glas

Afmeting 49x39cm

Zie foto's

Glasbreuk risico koper

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
jan-van-der-zee-houtsnede-paarden-en-man-paardenmarkt
Grafiek

Prachtige houtsnede.

Gesigneerd in druk rechtsonder.

Algemeen goede staat.

In lijst achter glas.

Afmeting lijst 34x23cm

Zie foto's.

Bij verzenden glasbreuk risico koper.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
onbekend-olieverf-op-doek-portret-dame
Schilderijen

Fris werk.

Redelijke staat.

Beetje craquelé. Zie foto's.

Afmeting doek 50x40cm

Onduidelijk gesigneerd.

€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
onbekend-olieverf-op-doek-schildersatelier-met-palet
Schilderijen

Leuk werk.

Algemeen redelijk goede staat.

Krasjes. Niet storend.

Afmeting 50x40cm

Zie foto's.

€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
floris-jespers-vroeg-tekening-gesigneerd-en-gedateerd-1913
Tekeningen / Aquarel

Zeer vroege originele tekening van Floris Jespers uit 1913
Dergelijke vroege tekeningen kom je nagenoeg nooit tegen
In alle kunstboeken over Jespers, zijn de vroegste werken die Jespers heeft gemaakt te dateren vanaf 1912
Techniek: Houtskool en gewassen inkt
De tekenin...

€ 420,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
albertus-willem-wijkniet-1894-1973-ets-stadsgezicht-amsterdam
Grafiek

Mooie, achter glas ingelijste ets uit 1925, 27x40 cm, rechtsonder gesigneerd en met potlood genummerd (No 4). De lijst meet 45x59 cm. Het geheel is in goede conditie. De lijst heeft enkele lichte gebruikssporen.

Aangetekende verzending via PostNL.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
artv
evert-moll-havengezicht
Schilderijen

B9076

Kunstenaar: Evert Moll
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: havengezicht
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 50x70 cm

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

€ 900,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
jan-cossaar-weelderige-tuin-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Jan Cossaar

Voorstelling van een weelderige tuin

Losbladig, beeldmaat 26x36

Gesigneerd in potlood r.o. 'J.Cossaar'

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19