5. Ad van Liempt

Ad van Liempt (1946)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ad VAN LIEMPT (Eindhoven 1946)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Ad van Liempt - krijttekening op papier | 'Nov '94 No.1' | 1994 kopen? Bied vanaf 70!

Ad van Liempt - krijttekening op papier | 'Nov '94 No.1' | 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd12-03-2021 om 21:13

Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout