5. Alain Bonnefoit

Alain Bonnefoit (1937)

1 aangeboden items / 126 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Alain BONNEFOIT (Parijs 1937)

Nationaliteit / school

Frans

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Alain Bonnefoit - Litho, Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 25!

Alain Bonnefoit - Litho, Grand nu au sofa noir

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd24-07-2021 om 19:09

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst