5. Alphons van Leeuwen

Alphons van Leeuwen (1936)

5 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Alphons VAN LEEUWEN (1936) genoot zijn opleiding in Utrecht bij Academie Artibus, waar hij in 1963 afstudeerde als toegepast schilder en beeldhouwer. Sinds 1960 woont en werkt hij in Bodegraven.

Naast het vele opdrachtenwerk voor particulieren, bedrijven en overheden, het inrichten van stiltecentra in ziekenhuizen en penitentiaire inrichtingen, heeft hij ook een collectie autonoom werk:

beelden van gepatineerd brons en messing, prenten en zeefdrukken.

Motivatie: “Het beelden” is wat mij bezighoudt De mens Het beeld Als universeel symbool

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Alphons van Leeuwen - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 29!

Alphons van Leeuwen - Zonder Titel

Geplaatst doorNimbus4

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Alphons van Leeuwen - Serie van 4 zeefdrukken: Portret, Dame, Eitje, Avondgebed kopen? Bied vanaf 100!

Alphons van Leeuwen - Serie van 4 zeefdrukken: Portret, Dame, Eitje, Avondgebed

Geplaatst doorBildtj

Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Alphons van Leeuwen - Dame 4. kopen? Bied vanaf 29!

Alphons van Leeuwen - Dame 4.

Geplaatst doorNimbus4

Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Alphons van Leeuwen - General kopen? Bied vanaf 35!

Alphons van Leeuwen - General

Geplaatst doorNimbus4

Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Alphons van Leeuwen - Person kopen? Bied vanaf 39!

Alphons van Leeuwen - Person

Geplaatst doorNimbus4

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst