5. Angela Grossmann

Angela Grossmann (1955)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collage kopen? Bied vanaf 200!

Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collage

Geplaatst doorArtartifactsamsterdam

Eindtijd28-06-2021 om 20:15

Jaartal1995
Afmetingen29 cm x 38 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst