5. Anton Muller

Anton Muller (1878-1979)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Anton MULLER (1878 - 1979)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Anton Muller - Bospad kopen? Bied vanaf 39!

Anton Muller - Bospad

Geplaatst doorks53

Eindtijd27-07-2021 om 22:49

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst