5. Antoon Beks

Antoon Beks (1894-1968)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Antoon BEKS (Den Bosch 1894 - Eindhoven 1968)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Antoon Beks - Wachter kopen? Bied vanaf 100!

Antoon Beks - Wachter

Geplaatst doorMartha

Eindtijd24-03-2021 om 22:13

Jaartal1965
Afmetingen103 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst