5. Bart Prinsen

Bart Prinsen (1969)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Bart PRINSEN (Mortsel 1969)

Afgestudeerd aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen in 1995, Meestergraad in de Beeldende Kunsten, richting Vrije grafiek.
Aanvullende studies zijn Beeldhouwkunst en verder steeds ‘autodidactisch’ werkzaam geweest met verschillende media, waaronder fotografie. Zijn werkterrein bevat tekeningen, grafiek, foto’s, dia’s, experimentele kortfilms en 3-dimensionale installaties. Sinds 2002 ligt de focus op multi mediale installaties.

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Bart Prinsen - Portolaan (Kalender FMC) kopen? Bied vanaf 50!

Bart Prinsen - Portolaan (Kalender FMC)

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd04-08-2021 om 22:15

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen35.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst