5. Bob Buys

Bob Buys (1912-1970)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Bob BUYS (1912-1970)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd25-07-2021 om 22:27

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout