Bouke Ylstra (1933-2009)
  5. Bouke Ylstra
Bouke Ylstra (1933-2009)

Bouke Ylstra (1933-2009)

Kunstenaar

Bouke YLSTRA (Den Haag 1933-2009 Dordrecht)

Aangeboden items
10
Verkochte items
72
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Bouke Ylstra - Ets - Hout Vallend kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Hout Vallend
TechniekEts
Afmetingen29.5 x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - De Stuurknuppel kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - De Stuurknuppel
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - Houten Sculptuur kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Houten Sculptuur
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Liggend naakt
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - 3 etsen en een boek "Etsen 1953 - 1993" kopen? Bied vanaf 75!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands 3 etsen en een boek "Etsen 1953 - 1993"
TechniekEts
Afmetingen30 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Bouke Ylstra - 4 etsen en een boek "Etsen 1953 - 1993" kopen? Bied vanaf 95!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands 4 etsen en een boek "Etsen 1953 - 1993"
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Bouke Ylstra - TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Bouke Ylstra - Ets - De Vlindervanger kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - De Vlindervanger
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - 2 Personages kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - 2 Personages
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40

Kunst kopen van Bouke Ylstra

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Bouke Ylstra? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Bouke Ylstra. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Bouke Ylstra en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Bouke Ylstra te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Bouke Ylstra!

Volg het aanbod kunst van Bouke Ylstra te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Bouke Ylstra te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Bouke Ylstra instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Bouke Ylstra kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Bouke Ylstra!

Waarom via Kunstveiling kunst van Bouke Ylstra kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Bouke Ylstra en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Bouke Ylstra via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Bouke Ylstra of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Bouke Ylstra?

Kunst kopen van Bouke Ylstra begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Bouke Ylstra, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Bouke Ylstra. Om meer kans te maken om de Bouke Ylstra te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Bouke Ylstra! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.