Bruno Goldschmitt (1881-1964)
  5. Bruno Goldschmitt

Bruno Goldschmitt (1881-1964)

Kunstenaar

Bruno GOLDSCHMITT (Nüremberg, 1881 - München, 1964)

Aangeboden items
8
Verkochte items
3
Nationaliteit
Duits
Links
Favoriet
8 aangeboden items van deze kunstenaar
Bruno Goldschmitt - orig. Radierung / Karikatur - "des Vetters Eckfenster" kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - orig. Radierung / Karikatur - "des Vetters Eckfenster"

Geplaatst doorGalerieERZ

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Goldschmitt - orig. Holzschnitt mit Spruch / Klage nach Krieg kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - orig. Holzschnitt mit Spruch / Klage nach Krieg

Geplaatst doorGalerieERZ

VerzendingInternationaal

Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Bruno Goldschmitt - JUGEND ALTER & EMPÖRUNG Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - JUGEND ALTER & EMPÖRUNG Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Bruno Goldschmitt - Zu FÜSSEN EINER GÖTTIN Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren( kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - Zu FÜSSEN EINER GÖTTIN Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren(

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Bruno Goldschmitt - DRACHENREITER - Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - DRACHENREITER - Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Bruno Goldschmitt - SCHIFFBRUCH im ORKAN - Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - SCHIFFBRUCH im ORKAN - Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 Exemplaren

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Bruno Goldschmitt - FLAMMENSCHWERT der GERECHTIGKEIT Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20 kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt - FLAMMENSCHWERT der GERECHTIGKEIT Handsignierter OriginalHolzschnitt d.NÜRBERGers 1922 - eines v.20

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Bruno Goldschmitt - houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Bruno Goldschmitt - houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen39.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Bruno Goldschmitt

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Bruno Goldschmitt? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Bruno Goldschmitt. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Bruno Goldschmitt en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Bruno Goldschmitt te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Bruno Goldschmitt!

Volg het aanbod kunst van Bruno Goldschmitt te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Bruno Goldschmitt te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Bruno Goldschmitt instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Bruno Goldschmitt kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Bruno Goldschmitt!

Waarom via Kunstveiling kunst van Bruno Goldschmitt kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Bruno Goldschmitt en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Bruno Goldschmitt via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Bruno Goldschmitt of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Bruno Goldschmitt?

Kunst kopen van Bruno Goldschmitt begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Bruno Goldschmitt, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Bruno Goldschmitt. Om meer kans te maken om de Bruno Goldschmitt te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Bruno Goldschmitt! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.