5. Claire Felicie

Claire Felicie (1966)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Claire FELICIE (Breda, 1966)

Werkt sinds 2001 als fotograaf. Ze publiceerde Het meisje van de Nachtwacht, een beeldroman voor kinderen, en had solo-exposities in onder meer De Melkweg en De Nederlandsche Bank. Een selectie van HERE ARE THE YOUNG MEN verscheen eerder in HP/De Tijd.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Claire Felicie - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Claire Felicie - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:49

Jaartal2006
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst