5. Constant Artz

Constant Artz (1870-1951)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Constant ARTZ (Parijs, 1870 - Soestdijk, 1951)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw'' kopen? Bied vanaf 1350!

Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw''

Geplaatst doorFreddyB

Eindtijd25-07-2021 om 22:32

Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Constant Artz - A9540 - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 1950!

Constant Artz - A9540 - Eenden aan de waterkant

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd21-02-2021 om 20:07

Afmetingen37.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst